Mergaitė automobilyje

Sutuoktiniai pramogavo, filmuodami savo dviejų metų dukrą, uždarytą karštame automobilyje

(7)

Japonų pora, garsėjanti sveikuoliškais šeimos vaizdo įrašais, įkeliamais į "YouTube", sukėlė diskusijų po to, kai nufilmavo savo dvejų metų dukrą, kuri 30 minučių verkė karštą dieną užrakintame automobilyje, užuot ją iš ten ištraukusi. Apie tai rašo "Oddity Central".

Vaikas karštame automobilyje

Poros kanale pasirodė vaizdo įrašas pavadinimu "Mano dvejų metų dukra buvo užrakinta automobilyje kaitrioje saulėje".

Šokiruojantis pavadinimas užsimena apie poros tikslą atkreipti dėmesį ir padidinti žiūrovų skaičių.

Vaizdo įraše tėvas filmuoja, kaip jo dukra beviltiškai verkia apie 30 minučių po to, kai karštą dieną atsitiktinai įstrigo šeimos automobilyje.

Vaizdo įraše, kuris vėliau buvo pašalintas iš platformos, matyti, kaip šeimos galva sodina savo vyresniąją dukrą, dvejų metų Naną, ant galinės šeimos automobilio "Toyota" sėdynės ir ruošiasi tą patį padaryti su jos jaunesniąja sesute.

Tuo metu Nanoka, laikydama automobilio raktelius, kol tėvas tvarkosi su jaunesniąja seserimi, netyčia užsirakina automobilyje.

Suprasdamas, kad automobilyje po kaitria saule užrakintas vaikas yra pavojingas, tėvas nekviečia pagalbos tarnybų ir net neprašo niekieno pagalbos, bet filmuoja mergaitę vaizdo kamera, garsiai kartodamas: "Tai - avarinė situacija!

Nanoka užsirakino automobilyje.

Automobilis užrakintas ir ji negali iš jo išlipti!".

Kol akivaizdžiai išsigandusi mergaitė toliau verkia ir prakaituoja įkaitusiame automobilyje, jos tėvas toliau įrašinėja šį išbandymą ir bando duoti jai nurodymus, kaip atrakinti automobilį iš vidaus.

Vaikų elgesio ekspertai paaiškino, kad šių instrukcijų beveik neįmanoma suprasti vidutiniam dvimečiui, todėl tikėtis, kad Nanoka jų laikysis, yra tiesiog kvaila.

Galiausiai, nufilmavęs maždaug pusvalandžio turinį, jaunasis tėvas ramiai iškviečia spynų meistrą, kuriam pavyksta atrakinti dureles iš išorės ir išlaisvinti mažąją Nanoka.

Dėl kažkokių priežasčių pora nusprendė, kad šis išbandymas yra geras turinys, ir įkėlė jį į "YouTube".

Komentaruose ėmė rodytis kritika, ir galiausiai vaizdo įrašas buvo pašalintas.

"Ar pinigai, kuriuos uždirbate rizikuodami savo vaiko gyvybe, teikia jums malonumą?" - klausė vienas "YouTube" naudotojas.

"Tėvai išprotėjo", - sakoma kitame komentare. - Susidūriau su panašia situacija ir tuo metu mano širdis buvo sudaužyta, o aš taip nervinausi, kad jaučiausi tarsi negyva.

Keista, kad kažkas gali išlikti pakankamai ramus, kad įrašytų tai į savo telefoną."

Po didžiulės neigiamos reakcijos motinos ir tėvo duetas paskelbė vaizdo įrašą, kuriame atsiprašo, apgailestauja dėl nelaimingo incidento ir aiškina, kad niekada neketino sukelti streso ar kaip nors pakenkti savo vaikui.

Ekrano nuotr.

Jie taip pat paskelbė, kad kurį laiką padarys trumpą pertrauką "YouTube" ir pagalvos apie šeimos ateitį.

Vėliau pora paskelbė dar vieną vaizdo įrašą, kuriame dar kartą atsiprašė savo gerbėjų, tačiau užsiminė, kad tęs savo "YouTube" projektą, kuris šiuo metu turi daugiau nei 59 000 prenumeratorių.

"Esu labai dėkingas tiems, kurie pasidalijo skirtingomis nuomonėmis apie tai, ir tai buvo gera proga peržiūrėti savo, kaip tėvo... kaip žmogaus, trūkumus", - sakė jaunasis tėtis.

- 'Vis dar esu nesubrendęs tėvas, todėl manau, kad nuo šiol sulauksiu įvairios kritikos, bet ir toliau į ją žiūrėsiu rimtai ir reaguosiu.

Dar kartą atsiprašau, kad savo neapgalvotais veiksmais visiems sukėliau nusivylimą ir nerimą."

Šaltinis: tsn.ua

Sutuoktiniai pramogavo, filmuodami savo dviejų metų dukrą, uždarytą karštame automobilyje

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder