Šveicarijoje gatvėje pamesti 20 tūkst. frankų grąžinti savininkui

Pagyvenęs vyras, staiga pasigedęs 20 tūkst. Šveicarijos frankų (apie 20305 € - VE past.) grynaisiais, ką tik pasiimtų iš Šveicarijos banko, pamanė, kad buvo apvogtas.

Tačiau pluoštą banknotų, sudėtų į voką ir pamestų gatvėje, aptikusi pora nuvyko į jo namus ir grąžino visus grynuosius, ketvirtadienį pranešė policija.

Pareigūnai sakė, kad nebylys vyras nuėjo į banką mažame Martinji miestelyje pietų Šveicarijoje ir pasiėmė 20 tūkst. Šveicarijos frankų (21 260 JAV dolerių). Grįžęs namo, voko pasigedo.

Nusprendęs, kad greičiausiai pakeliui namo buvo apvogtas kišenvagių, jis nuėjo į policiją pranešti apie pavogtus pinigus. Tačiau paaiškėjo, kad jis nebuvo sukčių auka, o tiesiog pametė voką sėsdamas į savo automobilį prie banko.

Pora rado voką, kuriame, be pluošto raštelių, buvo pinigų išgryninimo lapelis su jame nurodytu vyro adresu. Jie nuvyko į jo namus ir grąžino visus pinigus.

Vyras buvo toks dėkingas, kad davė porai 500 frankų, sakė policija, pasidžiaugusi „miela piliečių sąžiningumo istorija“.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder