Testas: kodėl nepriimate savęs tokio, koks esate?

Mūsų gyvenimo būdą lemia ne tik tai, ar esame ekstravertas, ar intravertas. Tai niuansų derinys, kuriame įrašomos mūsų patirtys, mintys ir gyvenimo suvokimas.

Blogi mokytojai ir geri vadovai – kiekviena patirtis kuria mūsų gyvenimo būdą, apimantį ugdymo stilių, vertybes, kurias priimame arba atmetame.

Labai svarbu apmąstyti, ar tikrai gyvename savo tikrąja esme, ar kuriame charakterį, kuris turėtų būti geresnis, nei esame iš tikrųjų.

Pasirinkite kortą ir išsiaiškinkite:

1 korta

Turite labai aukštus, kartais net nepasiekiamus standartus. Jums viskas turėtų būti tobula.

Tai atsispindi tame, kaip jūs atliekate savo darbą, kokie yra jūsų namai, koks turėtų būti jūsų būsimas partneris, jūsų vaikai ir jūs pats! Tobulumas neegzistuoja.

Tai, kas egzistuoja, yra meilė ir atsidavimas, kurį rodome gyvenimui ir tam, kaip mes matome save!

2 korta

Jūs negalite priimti savęs tokio, koks esate, nes turite daug vaikystės traumų ir žaizdų, kurios net suaugus vis dar jus persekioja.

Galbūt vaikystėje jautėtės atstumtas, galbūt jumis nebuvo pasirūpinta, negavote meilės, kurios, jūsų manymu, nusipelnėte, arba viskas, ką darėte, buvo tik tam, kad pateisintumėte kitų lūkesčius, visada siekdamas patvirtinimo.

Jūs visada manysite, kad jums kažko trūksta, kad kiti jus priimtų. Tačiau juk vienintelis, kuris gali besąlygiškai jus mylėti, esate jūs pats!

3 korta

Jums sunku priimti save tokį, koks esate, nes gyvenate tik tam, kad kitiems dovanotumėte savo meilę, laiką, pinigus, rūpestį, padrąsinimo žodžius!

Problema ta, kad ne visi žmonės vertina jūsų dosnumą, todėl jūs paprastai negaunate nieko už savo pastangas. Deja, tokiu požiūriu jūs tik parodote, kaip mažai save mylite. Metas daugiau meilės skirti būtent sau.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder