Testas: koks partneris jums tiktų labiausiai? Tereikia pasirinkti liūtą!

Atlikite šį paprastą bei įdomų testą ir sužinokite, koks partneris jums būtų idealus! Tik pažiūrėkite į pateiktus liūtus ir pasirinkite jums labiausiai patinkantį.

1 liūtas

Jums, kaip oro, reikia labai ryškių ir stiprių emocijų. Tai reiškia, kad jums taip pat reikia šokiruojančio, šviesaus, nepaprasto partnerio.

Tokio, su kuriuo bet kuriuo metu galėtumėte pašokti nuo sofos ir išvažiuoti į kalnus, paplūdimį ar kempingą. Jums reikia įdomaus žmogaus, kuris kiekvieną dieną jus nustebintų ir net sukrėstų.

2 liūtas

Jums reikia dvasingo, protingo ir išmintingo žmogaus. Jums reikia ramaus ir protingo gyvenimo draugo.

Jūsų žmogus turi nuolat judėti į priekį, tobulėti ir nuolat suvokti naujus būties aspektus. Ir jūs būtumėte šalia jo. Abu iš prigimties turite būti filosofai ir smalsūs gamtininkai.

3 liūtas

Jums reikia jau nusistovėjusio, patikimo partnerio, kuris tvirtai stovėtų ant kojų. Jis tiksliai žinotų, ko nori, ir būtų jau daug pasiekęs savo gyvenime.

Jums svarbu, kad jūsų išrinktasis turėtų ambicingus planus ir stengtųsi užimti kuo geresnę vietą pasaulyje. Jūs norite būti jo mūza, įkvėpimo šaltinis – tai, kas įkvepia šį herojų naujiems pasiekimams.

4 liūtas

Norite susieti savo gyvenimą su statusą turinčiu žmogumi, kuris jau yra sukaupęs didelį turtą ir maudosi piniguose kaip inkstas taukuose. Jūs nebenorite išgyventi visų žmogaus formavimosi etapų.

Jūs norite šalia savęs matyti subrendusią asmenybę. Partneryje turi derėti tikro valdovo ir karaliaus savybės: tokio, kuris visada pasitiki savo teisumu, drąsiai žvelgia į ateitį ir nebijo galios naštos. Jis ramus ir įsitikinęs savo karališka didybe.

5 liūtas

Taip jūs matote savo idealų partnerį – gynėją, kuris savo krūtine uždengs jus nuo gyvenimo sunkumų. Tai turėtų būti jūsų akmeninė siena, jūsų gynyba, jūsų uostas.

6 liūtas

Jums svarbiausia šeima. Jūsų gyvenimo partneris turėtų būti pavyzdingas tėvas ir sutuoktinis, galintis perkelti darbą į antrą planą ir atsisakyti draugų dėl šeimos.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder