Testas: kur jums reikėtų ieškoti paguodos, prislėgus rūpesčiams?

Kai mums prireikia pagalbos ar patarimo, dažniausiai kreipiamės pagalbos į draugus ar artimuosius, tačiau kartais paguodos ieškome visai kitur…Šis trumpas testas padės sužinoti, kur jums vertėtų ieškoti paguodos, prislėgus rūpesčiams. Viskas, ką jums reikia padaryti, – tai ilgai negalvojant pasirinkti vieną iš žemiau pateiktų paveikslėlių.

Pasirinkote? Beliko tik perskaityti pasirinkto paveikslėlio aprašymą.

1 paveikslėlis

Jei pasirinkote šį paveiksliuką, tikėtina, kad užklupus rūpesčiams, dažniausiai kreipiatės pagalbos į tėvus ar kitus artimus giminaičius. Šie žmonės jums linki tik paties geriausio, todėl kartu galite paprasčiau įveikti užklupusias problemas.

Galite būti užtikrinti, kad artimiausi žmonės jums tikrai neatsuks nugaros, todėl žinokite, kad nesate vieni.

2 paveikslėlis

Kai pečius slegia problemos, jums reikėtų kreiptis į savo angelą sargą, kuris visuomet yra šalia jūsų. Jei netikėtai pajuntate spengimą ausyse, dilgčiojimą viršugalvyje, ar užuodžiate malonų aromatą, galite būti užtikrinti, kad angelas sargas yra visai šalia jūsų, ir būtent jis gali padėti įveikti sunkumus.

3 paveikslėlis

Galite tikėtis ne tik mylimo žmogaus, bet taip pat ir Visatos palaikymo. Turite suprasti, kad visi sunkumai yra laikini, o kartu su artimu žmogumi galite įveikti net ir pačias didžiausias problemas. Kol jūsų širdyje gyvuoja meilė, tol nebaisios jokios negandos.

4 paveikslėlis

Jei pasirinkote šį paveikslėlį, pasižymite puikia intuicija, ir būtent ji gali jums parodyti, kaip elgtis vienoje ar kitoje sunkioje situacijoje. Jūsų nuojauta niekada neapvilia, todėl įsiklausykite į savo vidinį balsą ir elkitės taip, kaip liepia jūsų širdis.

5 paveikslėlis

Pasirinkę šį paveikslėlį, visada gali tikėtis Dievo pagalbos. Turite suprasti, kad pačiose sudėtingiausiose situacijose nesate vieni, todėl kreipdamiesi į savo Dievą, galite įveikti net ir pačius didžiausius sunkumus.

6 paveikslėlis

Jei pasirinkote šį paveikslėlį, sudėtingose situacijose turėtumėte kreiptis į savo artimiausius draugus, kurie jums tikrai padės išspręsti iškilusias problemas. Galite būti užtikrinti, kad jūsų draugai visada jus išklausys ir duos naudingų patarimų. Maža to, paguodos visada galite ieškoti kūryboje, kuri jus įkvėps ir suteiks pasitikėjimo savo jėgomis.

Sidebar placeholder