Testas: pasirinkite paveiksliuką ir sužinokite, ką jis nori jums pasakyti!

Atsisėskite ir giliai įkvėpkite. Tris sekundes sulaikykite kvėpavimą, iškvėpkite. Pakartokite tris kartus. Dabar pažiūrėkite į šį paveikslėlį, pasirinkite jums labiausiai patinkančią hologramą, ir tuomet perskaitykite jai priskirtą aprašymą.

1. Galimybės

Jums norisi laisvės, tačiau taip pat bijote atsakomybės. Norėtumėte judėti į priekį, tačiau nauji horizontai jus gąsdina. Dvejojate savo jėgomis, tačiau tikrai be reikalo – kartokite sau, kad jums pasiseks, ir anksčiau ar vėliau tai tikrai įvyks.

2. Tinkama proga

Norite žengti didelį žingsnį į priekį, tačiau vis dar laukiate tinkamo momento. Stengiatės būti kantrūs, laukdami savo šanso, tačiau nesijaučiate pakankamai saugūs. Jei nesate užtikrinti, ar jau atėjo ta ilgai laukta akimirka, tiesiog pasikliaukite savo intuicija – ji jūsų tikrai neapgaus.

3. Pergalė

Buvote visai arti finišo tiesiosios, tačiau kažkas jums sutrukdė pasiekti pergalę. Nors ir manote, kad antra proga gali ir nepasitaikyti, tačiau turėtumėte labiau pasitikėti savo jėgomis. Susitelkite į teigiamus dalykus, ir labai greitai galėsite sulaukti sėkmės.

4. Transcendencija

Nors ir svajojate, kad jūsų gyvenimas pasikeistų į gerąją pusę, tačiau vis dar nesiimate jokių veiksmų. Atsakykite nuoširdžiai: kiek pastangų įdėjote, kad  kas nors pasikeistų? Turėtumėte labiau pasistengti, ir jums tikrai nusišypsos sėkmė.

5. Atkaklumas

Esate tinkamame kelyje, tačiau nesitikėjote, kad siekiant savo tikslo, gali prireikti tokių didelių pastangų. Nenuleiskite rankų – jei ir toliau sieksite savo svajonės, ji būtinai išsipildys. Neleiskite, kad jus užvaldytų abejonės.

6. Pusiaukelė

Esate visai arti savo tikslo, tačiau turėtumėte nepasiduoti abejonėms. Bandykite išsiaiškinti, kas iš tikrųjų esate, ir ko norite iš gyvenimo. Jei labiau pasitikėsite savimi, įgyvendinti savo sumanymus galėsite gerokai sklandžiau.

Sidebar placeholder