Vyro staigmenos Meksikoje sulaukusi Viktorija Siegel-Suodaitė apsipylė ašaromis: „Visada liks širdy“

Jau kurį laiką socialinių tinklų žvaigždė, parduotuvės „Shop by Siegel“ įkūrėja Viktorija Siegel-Suodaitė (27 m.) gerbėjus lepina egzotiškais kadrais iš atostogų svetur.

Meksikoje laiką leidžianti moteris mėgaujasi kaitria saule, pasakiškais vaizdais bei vyro Lauryno dėmesiu.

Šįkart jis Viktorijai su dukra Nicole surengė tikrą staigmeną. Įspūdžiais bei akimirkomis socialinių tinklų žvaigždė pasidalijo instagrame.

„Šiandien ruošiausi į meksikietiško maisto gaminimo kursus, kuriuos, kaip aš maniau, buvome užbookine (liet. rezervavę). Mūsų kelionių organizatorė dar vakar pranešė, jog šiek tiek pasipuoščiau, nes bus viešbučio fotografas vakarienėje ir kol gaminsime padarys mums šeimos nuotraukų. Galvoju – visai nice (liet. gražu).

Na, o pasirodo čia visai ne jokia maisto gaminimo vakarienė manęs su Nicole laukė…

Atvažiavau į žvakėm, gelėm išpuoštą vieną gražiausių viešbučio kiemelių, kuriame vakarienė skirta tik mums. O vos tik užėjus pasitiko marijačiai su dainomis ir mano vyras su gėlėm.

Dalinuosi su jumis šia nuostabia akimirka, vakaro metu net susigraudinau iš laimės kokį vyrą šalia savęs turiu gyvenime!

Net būnant atostogose sugalvojo padaryti man staigmeną ir romantinę vakarienę su muzikantais, kurie man taip patinka! Tokios akimirkos visada liks širdy“, – pasakojo V.Siegel-Suodaitė.

Sidebar placeholder