Žinomi vyrai papasakojo apie įkyrių gerbėjų dovanas: nuo kotletų iki įsukamų lempučių ar kojinių

Jau du sekmadienius iš eilės žiūrovus džiuginęs „TV30 gimtadienio šou“ priartėjo prie pabaigos – šią savaitę savo ekranuose išvysime paskutinę šventinę laidą.

Jos metu garsenybės ne tik pasakos tai, ko dar niekam nėra sakiusios, bet ir šluostysis juoko ašaras – laukia daugybė malonių prisiminimų ir įtraukiantis šventinis žaidimas!

Paskutinėje laidoje dalyvaus dar 8 puikiai žinomi šalies žmonės.

Tarp jų – teatro ir kino aktorius bei vienos pirmųjų loterijų laidų „Laimės ratas“ vedėjas Saulius Siparis, laidos „Prieš srovę“ vedėja Audrė Kudabienė, teatro ir kino aktorius bei laidos „galvOK“ vedėjas Andrius Žiurauskas bei tokių kultinių serialų kaip „Moterys meluoja geriau“ ar „Prakeikti“ aktorius ir režisierius Ramūnas Rudokas.

Žiūrovai taip pat išvys ir Edgarą Navicką – vyrą, kuris daugiau nei 20 metų saugojo tokius svarbius valstybės asmenis kaip Vytautas Landsbergis, o dabar dirba su populiariomis laidomis  „Farai“ ir „TV pagalba“.

Laidoje pasirodys ir bene ryškiausias pramogų pasaulio verslo ryklys ir „Auksinių svogūnų“ organizatorius Arūnas Valinskas.

Šypsotis privers garsiausias Lietuvos italas, virtuvės šefas bei laidos „La maistas“ vedėjas Gian Luca Demarco ir kino bei teatro aktorė, parodijų šou „Pakartok“ nugalėtoja ir naujai iškepta mama Aušra Štukytė.

Suskirstyti į komandas po du, visi šie žinomi žmonės sieks teisingai atsakyti įvairius istorinius TV3 klausimus. Kas taps gardžiausio jubiliejinio torto nugalėtojais?

Šventinės laidos metu iškilę prisiminimai žinomiems vyrams suteiks progą papasakoti ir apie labiausiai įsiminusias savo gerbėjas. Štai apie vieną iš jų papasakos „Laimės rato“ vedėjas S. Siparis.

„Moterys net po kelis laiškus man nuolatos užkišdavo už automobilio valytuvų. O viena faina dama manęs laukdavo su kotletais – nebereikėdavo vakarieniauti!

Dažniausiai su kotletais ir salotytėmis ji sėdėdavo prie mano grimo kambarėlio.Kartą, kai baigėme filmavimus ir pamačiau, kad ji vėl manęs laukia, pradėjau galvoti, kaip man į tą grimo kambarį dingti nepastebėtam?

Net pasiklysdamas pradėjau eiti per užkulisius, lėkiau, nukritau nuo laiptų, o kai galiausiai parbėgau į savo grimo kambarį iš kitos pusės, įėjęs į vidų pamačiau, kad ji jau sėdi ten ir sako: „Labas, Sauliau“, – dabar jau su juoku prisimins S. Siparis.

Apie vieną įkyrią gerbėją papasakos ir A. Valinskas. Tiesa, jo gerbėja žinomą TV veidą lepindavo kiek kitokiomis, kur kas originalesnėmis dovanomis.

„Ji neturėjo tiek fantazijos ar galimybių gaminti kotletus, todėl vis atnešdavo tokių daiktų, kaip, pavyzdžiui, kojinės ar įsukamos lemputės“, – juoksis A. Valinskas.

Tuo tarpu visų mylimam italui Gian Lucai pasisekė – jis įkyrių gerbėjų neturi. „Man visuomet dovanoja maistą“, – atskleis jis.

Daugiau linksmų ir dar niekur nepasakotų istorijų – jau šį sekmadienį.

„TV30 gimtadienio šou“ – sekmadienį, 19.30 val. per TV3!

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder