Zodiako ženklai, kurie dažnai neturi pinigų ir jų santykiai su finansais yra sudėtingi (3)

Dauguma žmonių stengiasi uždirbti kuo daugiau, bet yra ir tokių, kurie tiesiog mėgsta taupyti ir visada turėti pinigų, ir jiems tai puikiai sekasi. Tačiau yra daug žmonių, kurie visada yra be pinigų, nemoka savęs drausminti ir teisingai apskaičiuoti savo finansines išlaidas bei pajamas. Šiame straipsnyje išsiaiškinsime, kuris iš Zodiako ženklų nemoka tvarkytis su pinigais ir yra pagrindinis nevykėlis piniginiuose reikaluose.

Vandenis

Vandenis, kūrybingas ženklas, jam finansinė gyvenimo pusė ir taupymas, teisingas pinigų leidimas yra nuobodus ir nelabai suprantamas užsiėmimas. Šie žmonės dažnai gyvena šia diena, nežiūrėdami toli į ateitį, jie turi savo keistą mąstymą, dažnai nepraktiški versle, gyvena savo pasaulyje, jiems nelabai rūpi, kas bus rytoj.

Viskas priklauso nuo jų nuotaikos, be nuotaikos Vandeniai nieko nedaro, gali net piršto nepajudinti. Šalia jų reikia žmogaus, kuris taptų jų mentoriumi ir finansų valdytoju, tereikia juos kartais priversti eiti į darbą, tvarkyti jų finansus, taip pat įeitų ir pedagoginė funkcija: priversti juos imtis darbo.

Šaulys

Šaulių nerūpestingumas ir meilė įvairioms prašmatnioms pramogoms dažnai palieka juos ant seklumos, jie gali uždirbti gana daug, tačiau dažnai lieka be pinigų kišenėje, mėgsta azartinius žaidimus ir riziką, mėgsta skolinti.

Jie gali padėti kitam ir negalvoti apie save ar apie šeimos ateitį, gali viską paskolinti draugams. Kartais neramus ir mielas Šaulys taip ir nugyvena visą savo gyvenimą, jei šalia nėra praktiško ir griežto partnerio, kuris tvarkytų jo finansus.

Dvyniai

Šie žmonės gali užsidirbti pinigų iš oro, ir tai yra viskas, ką jie gali talentingai ir greitai padaryti, bet jie nemoka leisti pinigų ir investuoti bei nelabai supranta, kaip reiktų taupyti. Tačiau savo skrynią jie tuština pamažu, turi laiko ją papildyti, todėl išsisuka iš padėties.

Jie nesijaučia nevykėliais, tvarkydami savo išlaidas. Reikia žmogaus, kuris stebėtų finansinę padėtį ir teisingai planuotų Dvynių išlaidas, tada jie visada turės  pinigų.

Svarstyklės

Pas Svarstykles, atvirkščiai, išlaidos lenkia pajamas, jos šiuo atžvilgiu nėra lengvabūdiškos ir visada galvoja, kam išleidžia, tačiau joms tai blogai sekasi. Jos yra nuotykių ieškotojos versle, kuris dažnai sudega.

Tačiau tokios nesėkmės ir klaidingi skaičiavimai jų nieko neišmoko, jos visada labai tikisi sėkmės pinigų uždirbinėjimo žaidime. Jos tiki, kad kitą kartą tikrai pasiseks, intuicija šiuo klausimu mažai ką pasako, reiktų finansinių reikalų profesionalų pagalbos.

Mergelė

Kažkur pradingsta Mergelių praktiškumas, jis išsijungia, kai kalba pasisuka apie pinigų leidimą, jos nemoka teisingai jų išleisti, nors ir moka pakankamai uždirbti. Jei remontuoja, tai baisu, ko pripirks remontui, nesupranta nei spalvų, nei medžiagų pasirinkimo, o paskolų ima daug ir neapgalvotai, labai mėgsta skolintis pinigus, negyvena pagal savo pajamas.

Jos turi išmokti tilpti į savo biudžetą, kai kas iš prigimties turi tokių savybių, tačiau akivaizdu, kad jos tuo nėra apdovanotos.

Avinas

Avinai turi principą – gyvename vieną kartą ir iškart išleidžia visą sumą, kuri yra po ranka, ir kas benutiktų, jiems patinka gyventi gražiai ir patogiai, džiaugtis kiekviena diena ir neatsisakyti savo troškimų.

Mėgsta puikuotis, bet tik už savo pinigus, nemėgsta imti paskolų, taip pat nemėgsta ir skolinti, aišku, paskutinių pinigų tiesiog taip neiššvaistys. Kalbant apie pinigų išleidimą, turi daug keistų įpročių ir jausmų, jie yra ir švaistūnai, ir ekonomistai vienu metu.

Žuvys

Žuvys nemėgsta persistengti, kad uždirbtų daugiau, nors tai gali padaryti nesunkiai, joms vis atsiveria naujų ir netikėtų galimybių. Tačiau tai retai jas įkvepia ir jos mieliau gulės ant sofos ir ilsėsis, geriau taupys, nei bėgs užsidirbti ir stengsis, jos džiaugiasi tuo, ką turi.

Jautis

Jaučiai gali patingėti ir praleisti visus šansus, tačiau kai reikalas prispaus ir jiems skubiai prireiks pinigų, jie gali nenuilstamai dirbti ir gerai uždirbti, jie vertina savo pinigus, nėra avantiūristai. Galite prašyti paskolos, bet negalite atidėlioti pinigų grąžinimo, jie išbrauks jus iš draugų ir giminių tarpo, daugiau nebesitikėkite jų pagalbos.

Vėžys

Mėgsta jaustis saugiai, pakankama ir padori suma visada turi būti pas jį, tik tada bus ramus, negali pakęsti skolų. Jis moka gyventi pagal savo išgales, niekur neinvestuoja pinigų, nepasitiki, bet vis tiek žvaigždžių nesiekia ir dideli pinigai jam nesišviečia, viskas paskaičiuojama ir paskirstoma būtinoms išlaidoms.

Liūtas

Liūtas nemėgsta kuklaus gyvenimo, mėgsta prašmatnumą, spindesį ir grožį, viskas, kas ekonomiška jam nepatinka, mėgsta gyventi plačiai. Dosnus Liūtas tik sveikatai reikalinguose dalykuose netaupo, o likusios išlaidos dera su pinigine. Tačiau kartais jo norai ir puikavimasis yra svarbesni už pinigus, jis toks pagyrūnas, mėgsta girtis ir pagražinti savo galimybes.

Skorpionas

Skorpionai mėgsta užsidirbti pinigų, pinigai jiems yra svarbi gyvenimo dalis, jie juos vertina ir gauna daug dirbdami. Jie labai atsargūs, jų į avantiūras neįtrauksite, nes jie jomis netiki. Kai nėra pinigų, Skorpionai praranda pusiausvyrą, jaučiasi prislėgti ir stengiasi greitai užpildyti biudžetą.

Ožiaragis

Jie yra ir drąsūs, ir apdairūs vienu metu, žino ir supranta visas rizikas bei viską apskaičiuoja iki smulkmenų. Dėl savo svajonės jie gali sunkiai dirbti ir gyventi kukliai, kęsti nepatogumus vardan nuostabios ateities. Jie nepasiduoda skubėjimui ir visada laimi, tačiau tai gali užtrukti ilgiau nei kitiems ženklams.

Vandeliai yra patys šlikščiausi žmones planetoje ,Dvyniai yra aferistau aferistai .Išmaudys visur geriau iš vis neprasideti .Teko susidurti su šitais vagimis
Jane, 2021-12-06 10:25
Nepasakyčiau, kad nesąmonė. Ožerage dėl eiro ir į Rygą ant utėlės nujos
Jonas , 2021-12-06 09:47
Visai nesąmones viskas antraip
Svečias, 2021-12-04 19:56
Sidebar placeholder