Zodiako ženklai, kurie labiausiai nepatenkinti savo likimu (9)

Depresija – nuolatinis amžinų kankinių palydovas. Jie nemoka džiaugtis gyvenimu, pasitenkinti tuo, ką turi, ir verkšlena dėl menkiausios priežasties.

Archyvų nuotr.

Štai nelaimingiausių Zodiako ženklų reitingas.

I vieta.

VĖŽYS

Vėžiui pasaulis yra nuspalvintas pilka spalva. Jis nežino, kas yra tikras džiaugsmas. Jis gali bet kokį, net maloniausią įvykį paversti bėda.

Nepasitikintis, įtarinėjantis ir atsargus Vėžys visur ieško klastos ir iš anksto ruošiasi nesėkmei. Jis nesugeba ramiai susitaikyti su pralaimėjimu ir įveikti nuoskaudos.

Jis labai skausmingai reaguoja į klaidas.

Vėžys nemoka atsipalaiduoti ir laiko visus aplinkinius potencialiais priešais. Ypač smarkiai kliūna jo antrajai pusei.

Pavydus Vėžys įtarinėja savo antrąją pusę visomis įmanomomis nuodėmėmis, rengia skandalus ir apkaltina dėl savo nesėkmių. Vėžys savo negatyvu ardo ne tik savo gyvenimą, bet ir artimųjų bei draugų.

II vieta.

MERGELĖ

Mergelė – planavimo meistrė. Ji iš anksto paskirsto kiekvieną sekundę ir kruopščiai kontroliuoja plano vykdymo eigą. Jeigu situacija ištrūksta iš jos kontrolės, tai ji smarkiai nusimena ir ima kraustytis iš proto.

Mergelė įsitikinusi, kad bet kokį veiksmą reikia atlikti idealiai. Net menki nukrypimai nuo etalono jai bus priežastis kentėti.

Mergelė naikina save savikritikos pliūpsniais, graužia save iš vidaus ir nugrimzta į gilią depresiją. Griežta perfekcionistė bus pasmerkta nesibaigiančioms kančioms, jeigu neperžiūrės savo požiūrio į gyvenimą.

III vieta.

ŽUVYS

Žuvys – lengvai pažeidžiamos būtybės. Jos galo apsiverkti dėl blogo oro ar liūdnų naujienų, praneštų per televiziją.

Pernelyg svajingas, sentimentalus ir emocionalus ženklas. Ji priima svetimų žmonių tragedijas ir problemas kaip savas.

Žuvys nuolat jaudinasi dėl kitų ir stengiasi padėti visiems pasaulyje. Jos mėgsta elgtis herojiškai ir atsisakyti asmeninės gerovės, kad galėtų paremti kitus.

Žuvys rūpestingai ignoruoja savo asmeninius išgyvenimus ir kaupia savyje nuoskaudas tol, kol nepasineria į depresiją.

Jos nemoka paleisti situacijos, atleisti kitiems ir paprašyti pagalbos.

Nuolatinė įtampa, baimė ir jautrumas pasmerkia Žuvis amžinam nepasitenkinimui gyvenimu.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Raktažodžiai
Ne viskas, bet dalis tiesos yra... Esu kiek smulkmeniška, mėgstu analizuoti, esu kritiška kitiems kiek ir sau. Šeimyniška, pareiginga...jautri Žinau ne vieną žuvį ir jos nėra tokios atsidavusios kitiems, nes yra gudrios ir su pagalba visada išpeš sau naudos. Užjaučiančios, skeptiškos ir kiek apgaulingos, tarp jų yra ir stintų, ir barakudų...
Mergelė, 2021-10-21 10:18
Apie zuvis visiska nesamone.
Zuvis, 2021-10-21 09:27
Ačiū...viskas tiesa...visada laukiu jūsų straipsnių. Tir kurie kiekvieną minutę pasiruošę pakenkti kitam...be abejo ir savo komentaruose jie rašo taip,kaip elgesi gyvenime
Ona, 2021-10-21 07:26
Sidebar placeholder