Martikonytės vyras atsidūrė Graikijos ligoninėje

Martikonytės vyras atsidūrė Graikijos ligoninėje: „Prabudau išgirdusi triukšmą ir pamačiau daug kraujo“

(12)

„Go.Mante“ įkūrėjai Vidmantei Martikonytei-Medišauskienei (35 m.) – neramios dienos. Praėjusią savaitę jųdviejų su vyru Pauliumi (46 m.) namų kieme šeimininkavo ilgapirščiai, o sekmadienį atostogas Graikijoje esančioje Korfu saloje apkartino nelaimingas atsitikimas.

 

Eidamas naktį atsigerti verslininkas užkliuvo, krito ir sustrenkė galvą bei prasikirto antakį. Apie tai, kaip viskas įvyko, Vidmantė sutiko papasakoti ir naujienų portalo lrytas.lt žurnalistams.

„Paulius naktį ėjo atsigerti ir labai nesėkmingai užkliuvo – nutriko, galva atsitrenkė į durų kampą. Prabudau išgirdusi triukšmą ir pamačiau daug kraujo.

Iš karto iškviečiau greitąją ir išvažiavome į ligoninę. Ten praleidome net 7 valandas – siuvo, išrašė antibiotikų ir tiek. Dabar belieka laukti, kol sugis“, – lrytas.lt pasakojo Vidmantė.

Žinomos moters vyras stipriai susižeidė. Nors žaizdą ir teko siūti septyniomis siūlėmis jis, pasak Vidmantės, jaučiasi gerai.

„Kelias dienas sakė pabūti ramiau ir tiek. Mes esame išvykę mėnesiui, grįšime tik spalį. Gerai, kad atostogas suplanavome ilgesniam laikui – būtų labai gaila dienas praleisti gulint“, – kalbėjo ji.

Vidmantė džiaugėsi, jog į Lietuvą jos vyras grįš jau sveikas ir sugijęs.

„Už 5 dienų sakė nusiimti pleistrą, o po 10 dienų ištraukti siūlus, tad į Lietuvą grįš sveikas ir gražus“, – pokalbį baigdama šyptelėjo ji.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder