Miesto meras pasveikino 100 metų jubiliejaus sulaukusią klaipėdietę (5)

Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas pasveikino 100 metų jubiliejaus sulaukusią klaipėdietę Aleksandrą Voinič. Ilgą laiką ji dirbo Klaipėdos medienos apdirbimo įmonėje telefoniste, šias pareigas ėjo iki pensijos. 

„Bendraujant su amžių nugyvenusiais žmonėmis tu pajunti, kad metai neišplauna optimizmo ir šviesaus požiūrio į gyvenimą, kuris tikrai nebuvo lengvas.

Šiltas, jautrus ir jausmingas susitikimas, o ponia Aleksandra  – išskirtinio sentimentalumo moteris, sentimentalumo, kuris ne išskirtinai demonstruojamas, o tikras, gilus ir nuoširdus, kuriuo žmogus dalinasi. Mes turbūt per tą lėkimą beprotišku greičiu skubančiame pasaulyje pamirštame paprastus žmogiškus dalykus – pagarbą vyresnio amžiaus žmogui, pasidžiaugimą jo optimizmu ir pasimokymą, kad gyvenimą reikia mylėti ir tada gyvenimas mylės tave.

Palinkėjau poniai Aleksandrai sveikatos, stiprybės bei paprašiau laikytis daktaro nurodymų – kiekvieną dieną ir esant bet kuriai progai šypsotis, kad nebūtų ašarų, bet būtų kuo daugiau gerų ir šviesių emocijų“, – sako Klaipėdos meras.

Moteris gimė 1922 metų spalio 9 d. Rusijoje, į Klaipėdą atvyko po II pasaulinio karo.

Aleksandra Voinič užaugino dukterį, kuri jau yra mirusi, turi du anūkus.

Aleksandra gyvena kartu su drauge, 74 m. Iraida, kuri ją ir prižiūri. Iraida sako, kad su 100-mete Aleksandra artimai draugauja jau apie 55 metus.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder