Milita Daikerytė trankiai atšventė 25 gimtadienį: žinomi svečiai, neeilinis koncertas ir ypatingos dovanos

 Rugpjūčio 7-ąją atlikėja, verslininkė ir nuomonės formuotoja Milita Daikerytė gali įvardyti kaip vieną nuostabiausių šios vasaros dienų.

25-ąjį gimtadienį atšventusi žinoma mergina sako, kad draugai, kurių dalis atvyko net iš užsienio, pasirūpino nepamirštama vakaro atmosfera, o šokius užkūrė ir įspūdiną koncertą padovanojo Vidas Bareikis. Gimtadienio metu Milita pasakojo sulaukusi vieno ypatingo palinkėjimo bene iš visų susirinkusių bičiulių, to sau ji trokšta ir ateinantiems jos gyvenimo metams.

M. Daikerytė pasakojo, kad labai mėgsta švęsti gimtadienius, tai, anot jos, yra graži šventė, visų pirma dėl to, jog gali suburti žmones, kurie žinomai mergina yra svarbūs ir mylimi.

„Kadangi esu užimtas žmogus, draugus pamatau tikrai gerokai rečiau nei įprasta, todėl gimtadienis tampa viena iš tų dienų, kai galiu suburti savo bičiulius. Man tai – labai ypatinga šventė“, – šypsojosi M. Daikerytė.

Tiesa, pastaraisiais metais mergina vis dėlto pasakojo gimtadienių vakarėlius rengusi kiek ramesnius nei įprasta. Anot jos, tai padiktavo tuometinė emocija, o ir didelio triukšmo nesinorėjo.

„O šį kartą tikėjausi surengti išskirtinę šventę tiek sau, tiek svečiams. Buvo draugų, kurie atskrido net iš užsienio, specialiai dėl mano gimtadienio. Tiek draugai stengėsi padaryti mane laimingą šią dieną, tiek aš labai stengiausi, kad jiems šis vakaras būtų įsimintinas“, – po šventės atviravo pašnekovė.

M. Daikerytė pasakojo norėjusi šventę surengti privačioje ir stipriai neįpareigojančioje aplinkoje, kurioje visi galėtų atsipalaiduoti. Tiesa, šventei buvo ieškoma ir išskirtinė vieta.

„Tam idealiai tiko vienas restoranas restoranas. Visų pirma, žinojau, kad jame galėsime mėgautis išskirtinai gardžiu maistu, profesionaliu personalu, Ir iš tiesų, nereikėjo rūpintis organizaciniais klausimais, o tai man buvo labai svarbu, tam, kad ir draugai, ir aš galėtume atsipalaiduoti.

Mėgavomės užburiančia gamtos aplinka, ramybės ir prabangos balansu. Norėjau, kad šventė vyktų išskirtinėje bei organiškoje vietoje. Beje, ji įkvėpė pasirinktai vakarėlio temai, jautėme prabangą, švarą, kokybę, tuo pačiu gamtą ir organiką“, – šypsojosi M. Daikerytė.

Militos Daikerytės gimtadienio akimirka

Militos Daikerytės gimtadienio akimirka

© Asm. albumas

Nuosavą grožio studiją turinti mergina pasakojo, kad gimtadienio vakarėlio akcentu tapo atlikėjo Vido Bareikio pasirodymas. Jis, anot Militos, buvo ypatinga staigmena jos draugams.

„Vakarėlis buvo kosminis. Vido koncerto metu netrūko atsispaudimų, ledukų dušo, traukinukų šokio ir dainų. Negaliu nepaminėti, koks nuostabus yra Vidas, kiek nuoširdumo ir energijos telpa šiame žmoguje. Aš tiesiog buvau šokiruota. Labai žaviuosi jo asmenybe, o koncertas buvo toks pats nerealus kaip ir jis pats“, – prisiminusi šventės pasirodymą pasakojo M. Daikerytė.

Nė vienas gimtadienis neapsieina be dovanų, ne išimtis buvo ir ši šventė. M. Daikerytė teigė, kad draugai jai išrinko išskirtinius, labai gerai apgalvotus ir personalizuotus daiktus. Dauguma jų buvo skirti nuosaviems namams, kuriuos pašnekovė įsirenginėja jau kurį laiką.

„Draugai tikrai turi puikų skonį, o šiaip visus buvau perspėjusi, kad gali nesivarginti, šiemet tiks dovana, kuri telpa į vokelį, nes yra keli didesni pirkiniai, kuriuos pati sau norėčiau pasidovanoti. Sakiau, kad tikrai pridėsiu visų draugų dovanas ir žinosiu, kad tai bus visų draugų gimtadienio dovana. Šiemet norai buvo labai paprasti“, – šyptelėjo M. Daikerytė.

Militos Daikerytės gimtadienio akimirka

Militos Daikerytės gimtadienio akimirka

© Asm. albumas

Paklausta, ko gimtadienio metu jai linkėjo draugai, nuomonės formuotoja prisiminė, kad beveik visi bičiuliai buvo tarsi susitarę – meilės. Daugiau, anot Militos, šiuo metu nieko ir nereikia.

„Draugai sakė, kad nelinkės nei būti veržliai, nei sėkmingai, nei ambicingai, nes visą tai turiu, pasiekiu savo užsibrėžtus tikslus. Beveik kiekvienas svečias prieidavo ir palinkėdavo tikros, nuoširdžios meilės. Buvo labai įdomu. Ir sentimentalu“, – pasakojo Mikita Daikerytė.

Mergina Delfi pasakojo, kad jaučiasi jau nemažai nuveikusi, o daugelis tikslų, kurie buvo susiję su karjera – įgyvendinti.

„Esu tas žmogus, kuris visada pasiekia vieną tikslą, tuomet užsibrėžiu kitą, o karjeros srityje, viskas yra ganėtinai aišku, liko tik keletas neįgyvendintų dalykų, susijusių su asmeniniu gyvenimu. Todėl manau, kad šioje vietoje tikrai dar yra neužpildytų stalčiukų. Aš sau irgi to palinkėsiu – orientuotis ne tik į karjerą, bet ir savo asmeninę laimę, meilę, žmones, kurie supa.

Militos Daikerytės gimtadienio akimirka

Militos Daikerytės gimtadienio akimirka

© Asm. albumas

Apskritai, kuo toliau, tuo labiau pajaučiu ir suprantu, kad mane supa nuoširdesni, man atviresni, mane labiau mylintys žmonės. Man tai didžiausia dovana, labai džiaugiuosi, kad pavyko suorganizuoti šventę, pavyko suburti svečius, viskas tikrai pavyko geriau nei tikėjausi tik draugų dėka“, – sakė pašnekovė.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder