Moterys, kurios neša vyrui laimę

(4)

Kartais netgi svarbiau surasti moterį; per ją atsivers vyro paskirtis. Ir didžiulė laimė sutikti moterį, kuri neša laimę. Jei sutikote – nesvarbu, kiek jai metų, ar ji graži, ar lengvo charakterio; būtent tokios moters reikia vyrui. Ir jis iš karto atpažins ją savo širdyje. Ir įsimylės.

„Neskęstančioji Moli“, Moli Braun (Molly Brown), išgarsėjusi savo drąsa skęstančiame „Titanike“ jaunystėje norėjo ištekėti už turtingo vyro, nes pati buvo neturtinga. Tačiau vis dėlto ištekėjo iš meilės už nepasiturinčio žmogaus; ji galvojo taip – reikia pasistengti praturtėti kartu! Ji puikiai pasistengė, nes jos vyras bematant atrado aukso gyslą ir pasakiškai praturtėjoю

Agata Kristi antrą kartą ištekėjo už jauno archeologo; jis buvo 16 metų jaunesnis! Tais laikais tai buvo neregėtas dalykas. Agata buvo nejauna, o ir ne itin patraukli. Tačiau savo vyrui atnešė didžiulę laimę: nežinomas archeologas pradėjo kasinėjimus ten, kur patarė Agata.

Ir atkasė senovinės karalystės liekanas! Rado daugybę lobių ir tapo pasiturinčiu žmogumi, gerbiamu mokslininku. O Žozefina, nors ir buvo neištikima Napoleonui, turėjo tokį teigiamą poveikį jo likimui, kad iš paprasto kareivėlio jis tapo imperatoriumi ir užkariavo pusę pasaulio. Vėliau jie išsiskyrė ir laimė paliko Napoleoną…

Tad yra žmonų, kurios vyrams atneša laimę. Beveik visi didūs vyrai turėjo tokias žmonas. Svarbiausia – surasti mylimą moterį ir kuo greičiau ją vesti. Ir kasti ten, kur ji parodys: ten tikrai yra aukso gysla arba kiti lobiai: laimė, turtai, šlovė ir klestėjimas.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder