Naujas žurnalo „Vakarai“ numeris - jau prekyboje (4)

Prekybos vietose jau pasirodė naujas žurnalo „Vakarai“ numeris. Jame - įdomūs išskirtinių asmenybių pasakojimai ir įkvepiančios svajonės.

O jūs turite svajonę, kuri jus veža taip, kad, regis, net sparnai užauga, kad tik ją pasiektumėte? Jei taip, - mėgaukitės šiuo momentu.

Banali tiesa, bet labai dažnai nutinka taip, kad, pasiekus svajonę, vietoje tikėtosios pilnatvės pajauti tuštumą.

„Kai manęs klausia, kaip aš jaučiuosi, atsakau - liūdnokai. Po kiekvieno titulo taip jaučiuosi, nes iš karto kyla klausimas - o kas toliau? Man yra taip - jei jau padaryta ar įveikta, vadinasi, nebegyveni. Gyveni tada, kai turi ko siekti ir sieki“, - prisipažino neseniai dar vieną viršūnę sporto karjeroje pasiekusi karatė meistrė Diana Mačiūtė.

Panašiai prabilo ir neseniai iš ilgos emigracijos Amerikoje į gimtąjį kraštą grįžusi buvusi „Žuvėdros“ šokėja klaipėdietė Milda Gecaitė. 16 metų už Atlanto praleidusi gražuolė, regis, pasiekė neįtikėtinų aukštumų - filmavosi vaidybiniuose filmuose ir serialuose su pasaulinio garso žvaigždėmis, tačiau viską metė ir grįžo namo. Kodėl?

„Holivudas iš mano svajonių dar niekur nedingo. Tiesiog kai jį pamatai iš arčiau, svajonės šiek tiek pasikoreguoja, suvoki, kad nėra viskas ten tik rožėmis klota, kaip galėtume pamanyti“, - pasakoja žavinga aktorė ir neslepia, kad tas niujorkietiškas gyvenimo tempas, kai viskas sukasi tik apie darbą ir karjerą, ne kiekvienam lengvai pakeliamas.

Nepagalvokite, kad noriu jums įpiršti mintį, esą svajonių turėti neverta, mat joms išsipildžius galime ir nusivilti. Verta. Netgi būtina. Nes jos ir yra mūsų varomoji jėga. Taip gyvenime nutinka patys gražiausi dalykai.

Ypač tuomet, kai svajodami pamirštame save.

Kai apie svajones pasiteiravau unikalaus dviračių meistro Eugenijaus Šuldiakovo, mielai dirbančio ir su tais paaugliais, kuriuos visuomenė kartais linkusi nustumti į paraštes, jis buvo konkretus: „Dabar svajoju, kad su vaikais pabaigtume puošti tuos dviračius, kuriuos esame pradėję. Ir tai suteiktų jiems laimės.“

Svajonės apie kitų laimę įkvepia labiausiai. O dar didesnis džiaugsmas turėti galių ją suteikti. Tokių apdovanotų herojų rasite ir šiame mūsų žurnale.

Svajonės, kaip ir Kalėdos, mėgsta daugiskaitą.

Žurnalo VAKARAI redaktorė Edita GUDAVIČĖ

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder