Neįtikėtina lietuvių vienybė: "sumetė" 5 milijonus eurų "Bayraktarui"

"Laisvės TV" iniciatyva surinkti 5 milijonus eurų šeštadienio vakarą pasiekė tikslą. Vos per kelias dienas pavyko surinkti šią sumą, nors iš pradžių planuota tai padaryti per 3 savaites.

Žurnalisto Andriaus Tapino ir "Laisvės TV" iniciatyva kvietė lietuvius ir užsieniečius prisidėti prie unikalios galimybės visuomenės lėšomis nupirkti ir Ukrainai perduoti sunkiosios ginkluotės - kovinį droną "Bayraktar".

Kvietimą prisidėti prie ginkluotės finansavimo iniciatoriai paskelbė trečiadienį.

Vos per tris dienas buvo pasiekta ir peržengta 5 milijonų eurų suma. Aukotos sumos siekia vos nuo kelių eurų iki dešimčių tūkstančių eurų.

"Turbūt pirmą kartą vienos valstybės piliečiai gali nupirkti ir padovanoti tokią sunkiąją ginkluotę kitai valstybei.

5 milijonai eurų jau "Bayraktaro" sąskaitoje.

Dėkojame kiekvienam prisidėjusiam prie šio grandiozinio pirkinio! Kiekvienas Jūsų euras - indėlis į karo pabaigą ir pagalbos ranka Ukrainai", - šeštadienį 21 valandą "Facebook" paskyroje paskelbė "Laisvės TV".

Surinktos lėšos bus perduotos Lietuvos Krašto apsaugos ministerijai, kuri su "Bayraktar" gamintojais derėsis dėl technikos įsigijimo ir perdavimo Ukrainai sąlygų.

Papildomai suaukotos lėšos, viršysiančios 5 milijonų ribą, bus skirtos šarvinėms liemenėms ukrainiečiams kariams ar kitoms Ukrainos gynėjų reikmėms.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder