„Norfa“ nespėjo sutvarkyti kelio „Lidl“ atidarymui (7)

Vasario 2 d. planuojamas jau penktosios Klaipėdoje „Lidl“ prekybos tinklo parduotuvės atidarymas. Tačiau kaimynystėje gyvenantys klaipėdiečiai baiminasi, kad po atidarymo susidarys automobilių grūstys, nes pusė Statybininkų pr. dėl remonto darbų yra uždaryta. Pasirodo, gatvės rekonstrukciją vykdo „Norfa“.

Klaipėdos savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Andrius Dobranskis „Vakarų ekspresui“ patvirtino, kad „Lidl“ atidarymo metu Statybininkų pr. atkarpa ties naujuoju prekybos centru dar nebus sutvarkyta. Eismas viena juosta iš dviejų bus uždarytas, nebus ir lėtėjimo juostos ties įvažiavimu į „Lidl“ aikštelę.

Darbai stringa

„Projektą pagal infrastruktūros sutartį vyko “Norfa„, kuri stato prekybos centrą netoliese, Gedminų gatvėje“, - sako A. Dorbranskis.

Anot jo, „Lidl“ savo sutartinius įsipareigojimus įvykdė, todėl nėra pagrindo nukelti prekybos centro atidarymą.

Akivaizdu, kad kaimyninių namų gyventojai turės apsišarvuoti kantrybe, kol bus sutvarkyta Statybininkų prospekto atkarpa.

Pasak A. Dobranskio, savivaldybė ne kartą teiravosi „Norfos“ atstovų apie darbų eigą. Tačiau įgyvendinant gatvės rekonstrukciją užtruko procedūros. Savivaldybės žiniomis, strigo derinimas su ESO dėl energijos skirstomųjų tinklų perkėlimo.

„Verslas skaičiuoja pinigus, todėl niekas nesuinteresuotas delsti“, - į klausimą, kada bus baigti darbai Statybininkų pr., atsako A. Dobranskis.

Priminsime, kad senos automobilių stovėjimo aikštelės vietoje Gedminų gatvėje „Norfos“ prekybos centro statybos praktiškai buvo baigtos jau praėjusių metų viduryje, tačiau dėl užtrukusios Statybininkų g. rekonstrukcijos ji negali pradėti dirbti dar ir šiuo metu.

Vaišins saldumynais

„Lidl“ praneša, kad naujosios parduotuvės atidarymas Klaipėdoje vyks vasario 2 d. 8 val. Atidarymo rytą pirkėjai bus vaišinami gėrimais ir saldumynais.

„Lidl“ pranešime rašoma, kad naujoji parduotuvė taip pat išsiskirs aplinkos apželdinimu. Prie parduotuvės pasodinta daug įvairios žalumos - medžių, krūmų, kalninių pušų. Greta parduotuvės esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje įrengta ir elektromobilių įkrovimo stotelė.

Atidarant parduotuvę prisidėta ir prie infrastruktūros bei vietos bendruomenės gerovės.

Įrengta saugi, šviesoforais reguliuojama pėsčiųjų perėja, kitoje Statybininkų pr. pusėje perkelta ir atnaujinta autobusų stotelė, taip pat įrengtas daugiau nei 150 m ilgio pėsčiųjų ir dviračių takas.

Prisidedant prie vietos bendruomenės gerovės, buvo įrengta nauja, apie 45 vietų, automobilių stovėjimo aikštelė.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder