Patys nervingiausi Zodiako ženklai. Ar jūs – vienas jų?

Šie žmonės įvairiomis frazėmis skaudina kitus ir elgiasi taip, tarsi visi aplinkiniai būtų jiems kažką skolingi. Jie visiškai nekontroliuoja savo emocijų. Astrologai nurodo 3 Zodiako ženklus, kurie labai greitai susinervina ir dažniausiai būna apimti nerimo.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Pasaulyje yra tiek daug pagundų, kad šis Ugnies ženklas negali joms visoms atsispirti. Šauliui nėra jokių taisyklių ir etikos standartų. Jei Šaulys kažko nori, jis bet kokia kaina tai gaus. Tokiomis akimirkomis geriau šalia jo nebūti. Šaulys kelyje į tikslą sunaikina viską aplinkui ir kritikuoja visus šalia esančius.

AVINAS

(03 21–04 20)

Šis Zodiako ženklas yra tikras niurzga. Avinui svarbu, kad paskutinis žodis liktų jam. Jis griežtai kritikuoja visus, kurie nesutinka su jo nuomone. Jis nesidomi kitų jausmais ir skaudžiai įžeidžia artimuosius. Įtikinti Aviną, kad jis klysta, yra neįmanoma užduotis. Dėl blogos savo prigimties šis ženklas labai dažnai patiria pykčio protrūkius.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Neapgaukite savęs ir negalvokite, kad Liūtas negali iškelti grandiozinio skandalo. Iš išorės šis ženklas gali atrodyti gana ramus, bet iš tikrųjų jame siaučia aistrų vandenynas, kuris gali bet kurią akimirką išsilieti. Kol Liūtas jaučiasi saugus, jis yra ramus. Kai tik horizonte pasirodo varžovas, kuris yra pasirengęs nustumti jį nuo karaliaus sosto, Liūtas tampa kerštingu piktadariu ir sunaikina viską, kas pasipainioja jo kelyje.

Archyvų nuotr.

Sidebar placeholder