Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Aš pasakysiu taip kas vyksta Lietuvoje jums durneliams lengviau suprasti bus: taigi Lietuvos provincijos ir kaimai yra naikinami sąmoningai, nes dauguma patraukia i didmiesčius kita dalis priversti vykti i Europą ir užsidirbęs pinigų pasiimti būstui paskola Lietuvos didmiesčiuose kitaip sakant visus stumia į didmiesčius su tikslu parduoti į skolą ar nomuoti jums būstus taip turtingieji uždirba milijonus. Visi kiti ubagai priversti mokėti nuomą iki grabo lentos na nebent gali provincijoje gyventi savo trobelėje,bet Lietuvos politikai kad tu neisgyventum žaidžia algomis ir tokiomis pat kainomis kaip ir didmiesčiuose ir viskas čia labai paprasta jokia ta Lietuva nenyksta ir neisnyks. O čia kad emigruoja kiti gryzta tai nesibaigenti rotacija žmonių o politikai uždirba limonus nebekalbu perlaidos kokios vaikšto i Lietuvą, nes badaujanciu gretas papildytų dar ne vienas. O politikai yra deja ant jūsų dabar yra dirbama kad turtingi turtingetu visame pasaulyje tas vyksta, čia viena kita valstybė tokia kaip Airija dirba dėl savo tautos ir dar ne tik dėl savo ten musulmonai ir juodaodžiai geriau gyvena už bet kurį jūsų ubaga Lietuvos o jų vaikai pasibaige koledžus uždirbs geras algas va taip aš jums pasakysiu snarglapuciai:))
Ireland, 2022-01-25 16:25
Lansbergis sunaikino kaimus
Lansbergis sunaikino kolchozus, 2022-01-25 11:17
Va tokie puzdurniai ir sėdi seime su tokiomis smegenimis kaip tamstos.
Čia tau "sveiki', 2022-01-25 10:35
del to kad maziau zmoniu tikrai nereikia verkti, ju dauges, nes zeme tuscia nebus, be to mes kaip ES salis pagal dauguma pasaulio saliu gan gerai gyvename, tad bus imigrantu ir gan zenkliai bus, is indijos, ukrainos, baltarusijos, rusijos, kazachstano, kirgizijos, gruzijos ir t.t... nesijaudinkit niekas cia nesimirs ir butus toliau galite drasiai pirkti nuomai,
sveiki, 2022-01-25 10:05

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.