Poilsiautojus vėl puldinėja nuogos „babcės“: specialiai dar prieš pat mūsų akis ir išsiskėtė kiek įmanoma

(31)

Nutarėme su šeima pasivaikščioti taip išreklamuotu promenados taku palei jūrą Melnragėje...

Taip pat nešėmės pikniką. Eidami promenados taku, nuėjome į kopas, kadangi buvo vėjuota diena, pasitiesėme pledą, išsitraukėme maisto indelius ir visi pradėjome valgyti.

Neužilgo visai prie mūsų netoliese priėjo dvi rusiakalbės moterys. Kopos buvo visiškai tuščios ir buvo daug vietos, bet jos specialiai atsigulė prie pat mūsų.

Jos pasitiesė pledą, nusirengė visiškai nuogai ir atsigulė, negana to jos specialiai dar prieš pat mūsų akis ir išsiskėtė kiek įmanoma.

Mes nusprendėme nekreipti dėmesio, kadangi buvome pradėję valgyti, ir toliau piknikavome.

Tačiau netrukus, akivaizdžiai dėl to, kad nekreipiame į jas dėmesio, moterys pradėjo šaukti ant mūsų, keikdamiesi ir grasindamos.

Reikalavo, kad mano vyras ir sūnus tuoj pat išsinešdintų iš kopų, o aš ir mano dukra nusirengtume visiškai nuogai, nes čia esą moterų paplūdimys.

Be to, jos pradėjo kalbinti mus, kodėl mano vyras ir sūnus žiūri į jų grožybes, tarsi kaltindamos juos dėl žvilgsnių.

Nustebusi ir sutrikusi, bandžiau paaiškinti, kad mes tik norėjome ramiai praleisti laiką su šeima ir nežinojome apie jokias tokias taisykles.

Bet moterys nesiliovė, vis dar rėkė ir keikėsi, teigdamos, kad mes pažeidžiame jų privatumą.

Atmosfera tapo labai nemaloni ir įtempta, tačiau nusprendėme nekreipti dėmesio ir toliau piknikauti, o po to, kai pabaigsime valgyti, tęsti pasivaikščiojimą promenada.

Tada tos moterys paėmė saujas smėlio ir metė ant mūsų maisto. Tai buvo viršūnė – mūsų kantrybė išseko. Vyras ir sūnus atsistojo ir griežtai pareikalavo, kad jos liautųsi.

Moterys dar labiau įsiuto, bet supratusios, kad jau pasiekė savo tikslus, prigulė vėl ant savo dekio.

Deja, mūsų maistas buvo sugadintas smėliu, tad teko susipakuoti daiktus ir palikti šią nemalonią vietą. Ši patirtis mums paliko nemalonų įspūdį ir sugadino mūsų dieną.

Už nuoginėjimą kopose - baudžiama

Vakarų ekspresas jau rašė, kad mėgautis saulės voniomis be maudymosi kostiumėlių ar glaudžių negalima, net jei kopos yra šalia oficialių moterų, vyrų ar nudistų paplūdimių.

Oficiali paplūdimio riba apima teritoriją nuo jūros iki kopų pradžios, o kopos – jau tokia pati vieša vieta kaip ir visos kitos, kur degintis be rūbų nedera.

Vis dėlto, nemažai poilsiautojų, atvykusių į moterų, vyrų bei nudistų paplūdimius, nevengia degintis be rūbų ir šalia esančiose kopose.

Greičiausiai dauguma tai daro ne piktybiškai, o dėl nežinojimo, todėl primenama apie taisykles.

Pastaraisiais metais, kai per kopas nutiesti pasivaikščiojimo takai, pasitaiko ir konfliktinių situacijų – vieni piktinasi besideginančiais, o šie – pro šalį einančiais žmonėmis.

Už tokį viešosios tvarkos pažeidimą skiriamų baudų dydžius rasite čia

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder