SUKAKTIS. Klaipėdos poilsio parke esančios laipynės veikia jau beveik dešimtmetį. Anksčiau buvo žinomos „Kar kar“ pavadinimu, o pastaruosius trejus metus pervadintos į „Minimelt“ nuotykių parką. Egidijaus JANKAUSKO nuotr.

Poilsio parko laipynės turėtų atsinaujinti: paskelbtas konkursas

Klaipėdos poilsio parke esantys atrakcionai (laipynės) greitu metu turėtų atsinaujinti - paskelbtas naujas konkursas atrakcionų (laipynių) parkui įrengti Klaipėdos miesto poilsio parko teritorijoje 5 metų laikotarpiui su galimybe pratęsti sutartį dar tokiam pačiam laikotarpiui.

Klaipėdos miesto Poilsio parke įsikūręs didžiausias Baltijos šalyse nuotykių ir laipynių parkas anksčiau buvo žinomas „Kar kar“ pavadinimu, o pastaruosius trejus metus pervadintas į „Minimelts“ nuotykių parką.

„Rugpjūčio mėnesį baigsis 10 metų sutartis su iki šiol atrakcionų-laipynių veiklą organizuojančia įmone ir paskelbtas naujas konkursas. Teritorija - ta pati, tačiau išdėstymo schema turėtų šiek tiek keistis. Reikia įvertinti pažeistus medžius ir perkelti įrengimus. Pagal naujus mūsų konkurso nuostatus, reikės įrenginius prie medžių laikančias konstrukcijas permontuoti“, - „Vakarų ekspresui“ sakė Klaipėdos savivaldybės Licencijų ir leidimų skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Mačiulė.

Konkurso sąlygose skelbiama, kad paslaugų teikėjas ne rečiau kaip kartą per 3 metus privalo perkelti tvirtinimo prie medžio kamieno elementus ne mažesniu nei 0,2 m atstumu nuo prieš tai buvusios vietos. Pastebėjus atrakcionams (laipynėms) naudojamų medžių kamienų pažaidas dėl tvirtinimo elementų, jų perkėlimas turi būti atliekamas nedelsiant.

„Visi tvirtinimo prie medžių elementų perkėlimai privalo būti pažymėti želdinių inventorizavimo kortelėje“, - teigė R. Mačiulė.

Konkurso dalyvių pasiūlymai priimami ir registruojami iki 2021 m. gegužės 27 d. 12 val. Savivaldybės Klientų aptarnavimo skyriuje, Liepų g. 11, 114 kab.

„Vakarų ekspresui“ paskambinus šiuo metu atrakcionų-laipynių veiklą organizuojančios įmonės „Minimelts“ vadovui Mindaugui Žiliui ir pasiteiravus apie esamą situaciją, šis atsakė, kad ruošia dokumentus konkursui.

„Į laipynes esame investavę dideles lėšas, tad norime tęsti savo veiklą“, - pasakė jis.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder