Smiltynėje radinys pribloškė pajūrio gelbėtojus: užgeso briedžio gyvybė

Šiandien Smiltynėje ties Senosios perkėlos gelbėtojų postu jūros bangų atneštas radinys pribloškė ir visko mačiusius gelbėtojus. Įdėmiau apžiūrėjus įsitikinta, kad Baltijos jūroje nuskendo briedis.

„Iš toliau pamatę manėme, kad tai ruonio kūnas, bet netrukus priėję pastebėjome, kad tai nuskendusio briedžio kūnas”, - “Vakarų ekspresui” apie netikėtą radinį papasakojo BĮ „Klaipėdos paplūdimiai" direktoriaus pavaduotojas ir gelbėtojų vadovas Aleksandras Siakki.

Jis teigė, kad per ilgus darbo metus nepamena, kada jūra į krantą išmestų briedžio lavoną.

„Kažkas keisto ir neįprasto. Jau kelias dienas gelbėtojai prie jūros pastebėjo vaikštinėjančius briedžius - vakar ryte net tryse vaikščiojo, užvakar - vienas. Gali būti, kad nuskendo vienas iš jų”, - teigė A. Siakki.

„Vakarų ekspresui“ ketvirtadienio vakarą susisiekus su Mažosios Lietuvos saugomų teritorijų direkcijos vyr. specialistu Erlandu Paplauskiu ir papasakojus situaciją bei nusiuntus nuotraukas, šis įvardinti priežastis nesiryžo.

„Abejoju, kad briedis brido į jūrą plaukti. Labiau tikėtina, kad jis buvo atneštas srovių iš Kuršių marių ar net kitos šalies krantų. Iš nuotraukos sunku pasakyti. Reiktų detalesnės analizės”, - komentavo E. Paplauskis.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder