Smiltynės pliaže moteris sukėlė tarnybas ant kojų: ieškota vandens motociklais, keturračiais ir pėsčiomis

(4)

Ketvirtadienio vidurdienį Smiltynėje, ties Naująja perkėla, įvyko incidentas: atskubėjo policijos ekipažas, gelbėtojai vandens motociklais jūroje suko ratus, keturračiais lakstė po paplūdimio pakrantę. Gautas pranešimas, kad galimai nuskendo moteris.

Paaiškėjo, kad žmonės apie galimą nelaimę pranešė telefonu 112.

Tokio pranešimo priežastis - pakrantėje ant smėlio buvo sudėti moteriški rūbai ir daiktai, o pačios savininkės aplink gulėję poilsiautojai neregėjo jau apie 1,5 valandos.

Jiems kilo įtarimas, kad moteris nuskendo.

Taigi, prasidėjo moters paieškos tiek vandenyje, tiek sausumoje, atskubėjo ir policijos ekipažas.

"Nors besimaudančiųjų mažai, nes vanduo šaltas, bet gelbėtojai tikrino visas galimas versijas - vandens motociklais stebėjo jūros dugną, keturračiais palei pakrantę važinėjo į vieną ir kitą pusę, tačiau kurį laiką moters negalėjome rasti. Galiausia maždaug už 5 km nuo esamos vietos rasta sau ramiai vaikštinėjanti moteris. Pasirodo ji nusprendė keliauti Nidos link, o daiktus sau ramiai paliko be priežiūros", - "Vakarų ekspresui" pasakojo BĮ "Klaipėdos paplūdimiai" direktoriaus pavaduotojas ir gelbėtojų vadovas Aleksandras Siakki.

Jis pasidžiaugė, kad aplinkiniai poilsiautojai yra atsakingi ir rūpinasi kitų žmonių saugumu.

Visgi, gelbėtojų vadovas ragina kitus poilsiautojus nedaryti tokių klaidų - nepalikti savo daiktų be priežiūros niekam nepranešus.

"Jei jau išeinate kur nors toliau pasivaikščioti, palikite geriau savo daiktus pas gelbėtojus. Visiems bus ramiau - ir gelbėtojams, ir aplinkiniams, ir jums", - pridūrė A. Siakki.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder