Jei agurkus juo maitinsite birželio mėnesį, jie ilgai duos vaisių

(3)

„YouTube" kanalo „Korisne TV" autorius papasakojo, kuo tręšti agurkus vasaros pradžioje, kad jie kuo ilgiau neštų vaisius.

Tinklaraštininkas įspėjo, kad agurkų negalima tręšti mineralinėmis ar cheminėmis trąšomis, jei jie jau pradėjo derėti.

„Kai agurkai jau sunokę ir juos jau pradėta valgyti, augalų negalima tręšti mineralinėmis ar cheminėmis trąšomis, - sakė sodininkas. - Tik organinėmis ar natūraliomis trąšomis, kurios neprisidės prie nitratų kaupimosi agurkuose."

Tinklaraštininkas patarė prieš tręšiant agurkus pirmiausia surinkti prinokusius agurkus ir rekomendavo naudoti kombinuotą organinę trąšą, pagamintą iš kalio humato ir karvių mėšlo antpilo. 

Norint paruošti kalio humato tirpalą, daržininkas pataria vadovautis gamintojo instrukcijomis. Norint paruošti karvių mėšlo užpilą, reikia trečdalį indo užpildyti mėšlu, viską užpilti vandeniu, uždengti dangčiu ir palaikyti septynias dienas. Po to koncentratą reikia sumaišyti ir 10 litrų vandens ištirpinti 1 litrą trąšų. 

Po kiekvienu krūmu tinklaraštininkas pataria užpilti po 1 litrą trąšų, sudarytų iš kalio humato ir karvių mėšlo užpilo.

„Tai greitai padės agurkams gausiai derėti ir greičiau augti, o derlius bus skanus ir ekologiškas", - apibendrino sodininkas. - Pamaitinkite agurkus šiuo trąšų mišiniu birželio mėnesį, ir jie derės labai ilgai.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder