Net mirštantis augalas vėl žydės: įpilkite 20 g populiaraus prieskonio į orchidėjų vazoną

(2)

Pastebėjote, kad jūsų mėgstama orchidėja pradėjo vysti? Jos lapai gelsta, o žiedai krenta. Tokiu atveju turėtumėte nedelsiant imtis veiksmų. Vienas prieskonis padės išgelbėti augalą. Jums tereikia 20 g ir jūsų orchidėja vėl džiaugsis vešliais žiedais ir žaliais lapais.

Nuostabiosios orchidėjos savo egzotiška išvaizda sugebėjo užkariauti daugelio moterų širdis. Dabar šis grožis, kadaise atkeliavęs iš pietų, dažnai puošia mūsų namų ir butų palanges. Kartais nutinka taip, kad orchidėjos priežiūrai skiriama daug laiko, tačiau augalas vis tiek atrodo vangiai, nežydi ir vysta.

Tokiu atveju jums padės namų „kondicionierius" orchidėjoms, greitai priversite augalą atgimti ir pradėti aktyviai augti. Tam paimkite 20 g cinamono ir tiesiog supilkite jį į vazoną su gėle. Taip pat tiks ir cinamono lazdelė, kurią galite įkišti tarp mulčio.

Šis virtuvėje populiarus prieskonis pasižymi priešgrybelinėmis savybėmis. Todėl cinamonas padės išgelbėti orchidėją nuo daugelio ligų atakų ir bakterijų vystymosi. Dėl to augalas atgims ir tuoj pat išleis naujus pumpurus. Šis nebrangus prieskonis yra pašaras ir vaistas viename butelyje.

Cinamoną reikia pabarstyti centre. Iš kur auga orchidėjų lapai. Nepamirškite prieskonio įberti į patį mulčią ir ant šaknų. Vienam augalui pakaks 20 g. Penkias dienas po tokio maitinimo gėlės negalima laistyti. Priešingu atveju cinamonas negalės aktyviai kovoti su esančiomis ligomis.

Gydymui ir kovai su kenkėjais prieskonį reikėtų naudoti kartą per savaitę. O kaip viršutinio tręšimo pakanka ir kartą per 3 savaites arba dar rečiau. Tokias trąšas taip pat galima derinti su kitomis priemonėmis.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder