Surinksite po keturis kibirėlius iš vieno krūmo: nepamirškite birželį juo pamaitinti aviečių

(2)

Aviečių derlius tiesiogiai priklauso nuo to, kaip gerai buvo prižiūrėta formuojant uogas.

Vienas pagrindinių aspektų - specialiai uogynams skirtų trąšų naudojimas. Ji padeda gerokai padidinti uogų skaičių, taip pat jų dydį.

Kuo galite maitinti avietes birželio mėn.

Humusas arba kompostas - tai organinės medžiagos, kuriose labai daug maistinių komponentų. Jei šiomis trąšomis tręšite aviečių krūmus, galite greičiau auginti patį augalą, taip pat kelis kartus pagerinti dirvožemį.

Komposto galite pasigaminti patys iš organinių sodo atliekų arba nusipirkti jau paruošto parduotuvėje. Humuso galite gauti tik tada, jei turite ūkį arba gyvulių.

Pelenai - juose yra daug mikroelementų ir mineralų, kurie būtini sveikam aviečių krūmų augimui. Jis susidaro deginant medieną ar kitas organines medžiagas. Pelenų taip pat galite gauti viryklėje ar židinyje. Jis parduodamas parduotuvėse.

Skystos trąšos yra universalios uogakrūmiams - jos aprūpina augalą visais jam reikalingais mikroelementais, todėl krūmai greitai auga ir duoda daugiau uogų.

Kaip tinkamai maitinti avietes birželio mėn.

Kompostą arba humusą reikia maišyti su pelenais santykiu 2:1. Pavyzdžiui, dviem kibirams komposto reikia imti vieną kibirą pelenų. Į mišinį įpilkite skystųjų trąšų uogynams pagal gamintojo nurodytas instrukcijas. Paprastai į 10 litrų mišinio reikia įpilti apie 1-2 litrus trąšų.

Dabar reikia kruopščiai išmaišyti visus komponentus, kad masė taptų vienalytė.

Gautos trąšos įterpiamos aplink aviečių krūmus (20-30 cm atstumu nuo stiebų). Tada atsargiai sumaišykite ją su viršutiniu dirvos sluoksniu.

Laistoma pakankamu kiekiu vandens. Taip paspartinsite naudingų medžiagų plitimą, o avietės gaus visko, ko reikia jų augimui ir derėjimui.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder