Sulaukęs 48-erių mirė rusų muzikos žvaigždė - „Laskovyj maj“ solistas Jurijus Šatunovas (7)

Pranešama apie Rusijos estrados žvaigždės, grupės „Laskovyj maj“ solisto, dainų autoriaus Jurijaus Šatunovo mirtį. Muzikantas mirė sulaukęs 48-erių metų.

Atlikėjas buvo žinomas dėl muzikinių hitų „Detstvo“, „Belye rozy“ ar „Pismo“, be kurių J. Šatunovo koncertai nebuvo įsivaizduojami.

Pirminiais duomenimis, mirties priežastis – širdies nepakankamumas. Vėliau režisierius ir prodiuseris Arkadijus Kudriašovas patikslino, kad menininkas mirė po širdies smūgio, skelbia starhit.ru.

Teigiama, kad vokalistas mirė greitosios pagalbos automobilyje pakeliui į ligoninę. Kaip rašo telegramų kanalas „Mash“, praėjusią naktį J. Šatunovas išsikvietė greitąją pagalbą, skųsdamasis širdies problemomis. Gydytojai diagnozavo ūminį miokardo infarktą.

Prieš trejus metus J. Šatunovas buvo skubiai paguldytas į ligoninę dėl viršutinio žandikaulio sinuso problemų. Uždegimas galėjo turėti įtakos smegenų veiklai, todėl atlikėjas buvo operuotas. Procedūra buvo sėkminga, ir dainininkas vėl grįžo koncertuoti.

Žinios apie populiaraus atlikėjo mirtį mirgėti ėmė birželio 23 d. rytą.

90-ųjų populiariosios muzikos žvaigždė J. Šatunovas turėjo žmoną Svetlaną ir du vaikus – Denisą bei Estelą.

1991-aisiais palikęs grupę „Laskovyj maj“ J. Šatunovas išvyko į Vokietiją ir pradėjo solinę karjerą, išleido keletą albumų.

Pastaruosius kelerius metus J. Šatunovo pavardė skambėjo dėl kovos teismuose su buvusiu savo prodiuseriu Andrejumi Razinu dėl „Laskovyj maj“ dainų teisių. Galiausiai teismas buvo palankus Jurijui – jam buvo leista grupės hitus atlikti savuose koncertuose.

Grupė „Laskovyj maj“ buvo įkurta 1986 metais Orenburge. Jos nariais tapo vietinių vaikų globos namų auklėtiniai. 1980-ųjų ir 1990-ųjų sandūroje grupė turėjo neįtikėtiną sėkmę, surinkdavo pilnus stadionus, o pats J. Šatunovas greitai tapo viena iš pagrindinių vietos garsenybių.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder