„MediCA klinikoje“ jūsų laukia ilgametę patirtį sukaupę gydytojai (3)

Bene didžiausias šeimos klinikų tinklo „MediCA klinika“ privalumas – greitesnės asmens priežiūros paslaugos, o faktas, kad visą reikalingą medicinos paketą galima gauti po vienos įstaigos stogu, sutaupo ne vieną minutę brangaus laiko. Vis dėlto dalis gyventojų vis dar nežino, kad Klaipėdoje, Taikos pr. 14, įsikūrusioje „MediCA klinikoje“ pacientai taip pat gali gauti nemokamas šeimos gydytojų paslaugas, tyrimus, skiepus, dalyvauti prevencinėse programose *.

Klinikoje – nemokamos paslaugos

Klaipėdoje, Taikos pr. 14, esanti „MediCA klinika“ nemokamas pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugas teikia visiems prisirašiusiems prie klinikos pacientams, kurie yra apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu (PSD). Šios paslaugos yra kompensuojamos iš PSD fondo.

Tapti šios klinikos pacientu labai paprasta. Tereikia prisirašyti atvykus į kliniką arba padaryti tai internetu, apsilankius internetinėje svetainėje www.medicaklinika.lt.

Prisirašę pacientai gali naudotis šiomis nemokamomis šeimos gydytojų paslaugomis: jiems gali būti atliktas bendras ištyrimas ar profilaktinis sveikatos patikrinimas, suteikta būtinoji medicininė pagalba. Taip pat gydytojai konsultuoja dėl vyresnio amžiaus žmonėms būdingų patologijų, ligų profilaktikos ar sveikos gyvensenos, diagnozuoja ligas ir paskiria gydymą, prižiūri nėščiųjų sveikatą ir nėštumo eigą, seka kūdikių ir vaikų raidą. Klinikoje teikiamos nemokamos prevencinės vėžio, širdies ir kraujagyslių ligų programos, atliekami bendrieji kraujo ir šlapimo tyrimai, išrašomi kompensuojamieji vaistai.

Dirba patyrę profesionalai

Klaipėdoje, Taikos pr. 14, „MediCA klinikoje“ dirba gausus būrys aukščiausios kvalifikacijos specialistų: šeimos gydytojai, vaikų ligų gydytojai, akušeriai-ginekologai, vidaus ligų gydytojas, teikiamos odontologų ir burnos higienistų paslaugos.

Klinikoje galima pasiskiepyti nuo gripo, erkinio encefalito, vėjaraupių, pneumonijos, meningokoko ar keliaujantiems į užsienį reikalingais skiepais, taip pat atlikti COVID-19 tyrimus galimybių pasui gauti. Jei reikia, suteikiamas COVID-19 tyrimų rezultatus patvirtinantis sertifikatas kelionėms.

„MediCa klinikoje“ dirbantys medikai yra sukaupę daugybę metų patirties ir žino, kaip su kiekvienu – tiek jaunu, tiek vyresnio amžiaus – pacientu užmegzti tvirtą, pasitikėjimu pagrįstą tarpusavio ryšį. Entuziastingi ir savo darbą mylintys medicinos profesionalai yra pasiruošę išklausyti kiekvieną pacientą, paaiškinti kilusių negalavimų priežastis bei suteikti individualiai pritaikytą ir reikalingą gydymą.

Sergamumas alergijomis sparčiai auga

Viena iš „MediCA klinikoje“ dirbančių šeimos gydytojų Danguolė Valatkienė atkreipia dėmesį, kad pastaruoju metu vis daugiau žmonių kreipiasi į ją su įvairaus pobūdžio alergijomis, kurių simptomų gydytoja pataria neignoruoti.

Anot jos, vaikai iš tėvų paveldi polinkį susirgti alerginėmis ligomis, tačiau alergija vaikams nebūtinai pasireiškia tais pačiais požymiais kaip ir jų tėvams ar seneliams: vieni gali sirgti bronchine astma, kiti – šienlige, treti – odos alergija.

„Kartais tampa netgi gyvybiškai svarbu išsiaiškinti, kam žmogus yra alergiškas ir kiek yra stipri alerginė reakcija, nes nevaldoma ir negydoma alergija progresuoja. Esant sunkiai alerginei reakcijai gali kilti alerginis šokas, kuris pasireiškia staigiu ir gyvybei pavojingu kraujospūdžio kritimu. Žinodamas, kam yra alergiškas, pacientas gali išvengti kontakto su alergenu ir neturėti sunkių padarinių bei pasirinkti tinkamą gydymo būdą“, – sako „MediCa  klinikos“ šeimos gydytoja D. Valatkienė.

*Apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos, finansuojamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis, teikiamos nemokamai.

„MediCA klinika“, Taikos pr. 14, Klaipėda, tel. (8 46) 31 19 11.

Labai gaila, bet padalinyje Taikos pr. 14 nebedirba pati geriausia šeimos gydytoja Mikulevičienė, o likę medikai nenori ir nedirba su "ne savo " pacientais, o naujų gydytojų nėra. Tai kaip jūs būsite pajėgūs aptarnauti dar daugiau pacientų, jeigu nesugebate susitvarkyti su esamais?
Pacientas, 2021-10-27 13:42
Išties šauni klinika, lankomės su dukryte Garliavoje. Personalas paslaugus, mandagus, šypsosi. Didžiausi komplimentai klinikos gyditojom.
Paciente, 2021-10-26 16:32
Aplenkit lanku Šilutės pl.38 filialą. Personalas sugeba pamesti paciento kortele, paslaugai skiria 3 vizitus apie kuriuos pamiršta!!! Veluoti į priėmimą 40 min.be jokio atsiprašymo- norma.Psichiatrams patiems reikia pagalbos.Gaila, jog per 30 metų toli nenuėjome.Gal nauja karta atneš naujų vėjų, senius vyti lauk su šluota.
Vaiva, 2021-10-26 13:43
Sidebar placeholder