ligoninė

Mokslininkas: visi nepasiskiepiję per artimiausius mėnesius susirgs koronavirusine infekcija (108)

Dėl naujo koronavirusinės infekcijos atvejų šuolio ligoninėse sparčiai pildantis lovoms, greitai bus pasiekta kritinė situacija, Latvijos televizijos kanalo LTV laidoje sakė Rygos Stradino universiteto Visuomenės sveikatos ir epidemiologijos katedros vedėjas profesorius Ģirts Briģis.

Profesorius pabrėžė, kad sparčiai didėjantis COVID-19 sergamumas buvo prognozuotas. Tai reiškia, kad geometrinės progresijos principu didės ir lovų užimtumas, dvigubėjantis kas dvi savaites, skelbia TVNET.

Pasak G. Briģio, sulėtinti ar sumažinti sergančiųjų hospitalizuotų pacientų skaičiaus nebeįmanoma, todėl Latvijos vyriausybė spalio pradžioje neišvengiamai turėsianti apsispręsti dėl naujų apribojimų. Profesoriaus nuomone, apribojimai šį kartą turėtų būti itin griežti ir priimami ne laipsniškai kaip anksčiau.

„Dalis visuomenės nusprendė nesiskiepyti, ir tai yra jų pasirinkimas. Tačiau per artimiausius mėnesius visi nepasiskiepiję asmenys susirgs koronavirusine infekcija ir kai kuriems iš jų reikės gydytis ligoninėse“, – sakė G. Briģis.

„Vyriausybė turi nuspręsti, kokių radikalių priemonių reikia imtis prieš nepasiskiepijusius gyventojus“, – sakė profesorius.

Profesorius pridūrė, kad perpildytose ligoninėse COVID-19 pacientai turės būti guldomi ir kitų paskirčių skyriuose, o tai neigiamai paveiks pacientus, sergančius kitomis ligomis.

„Dėl to vyriausybė turi nuspręsti, kokių radikalių priemonių reikia imtis prieš nepasiskiepijusius gyventojus“, – sakė jis.

Raktažodžiai
Ar tikrai???visi gaus coronke🤣🤣🤣
Bbb, 2021-09-17 18:58
Girts ir kalba kaip girts. Būtų blaivs, tokių niekų nešnekėtų.
PAVARDĖ, 2021-09-17 17:24
Dar vienas "mokslininkas", o iš mirštančių du trečdaliai paskiepyti arba dalinai paskiepyti.
Vytas, 2021-09-17 11:50
Sidebar placeholder