Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Ligoninei , kovojančiai su tokia dėmesio reikalinga liga, vadovauti turėtų daugiau kompetencijos ir perspektyvesniam, jaunesniam žmogui. Janušoniui, manau, senokai laikas ilsėtis. Jau gaila, tik nežinau katro- ligoninės kolektyvo, ar pačio Janušonio. Tokia mano nuomonė.
gal?, 2022-01-25 11:30
Na kiek galit kankint ta Vinsuka, duokit zmones jam pailset..gal vistik be jo neprazusit, kaip ir Vytuko is Liepu gatves..tegul ilsisi nuo darbo ir skaiciuoja savo "kruvinu prakaitu" uzdirbtus centus
K, 2022-01-25 10:07
Niekada niekas nesakė, kad skiepai 100 proc. apsaugo nuo susirgimo. Visada bivo aiškinama, kad pasiskiepijus sergama lengviau, be komplikacijų, išvengiama mirties (ir tai ne 100 proc.). Na, o antovakserių gausa Klaipėda garsėja. Gal čia daugiau menko išsilavinimo gyventojų? Juk ir Vilniuje ir Kaune veikia net po kelis universitetus, meno akademijos, mokslo židiniai ir kt O Klaipėdoje tik vienas universitetas, dar LSS.
Nereikia klaidinti, 2022-01-25 09:08
Kaip gali buti tokia bloga padetis ypac tarp mediku, juk galima sakyti visi sucipuoti ir jiems jokie virusai dzin. Negi skiepai zadina ivairias ligas, todel pradejo sirgt medikai, o kas bus kai prades astreti visu paskiepytu ligos. Graudu ir baisu kas prodaryta. Sakysit rasau nesamomes, pastebekit daugizusia vakciuonuotas valstybes ir isitilinsit kad be 10 doziu kazin kas bus.
Nesamones, 2022-01-24 20:39
Pamename kaip savų laiku buvo sakyta kad viskam pasiruošta, ir 200 lovų..
Svečias, 2022-01-24 19:52

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.