Taikos prospekte duris atvėrė atnaujinta „Maximos” parduotuvė

Ketvirtadienį, gruodžio 1 dieną, Klaipėdoje atidaryta atnaujinta lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ X formato parduotuvė, įsikūrusi Taikos pr. 12a. Investicijos į šios parduotuvės atnaujinimą siekė 480 tūkst. eurų.

Šios parduotuvės prekybinis plotas viršija 360 kv. m, o bendrasis plotas siekia 658 kv. m. Atnaujintoje parduotuvėje įrengtos 2 įprastos ir 5 savitarnos kasos, kurios bus itin naudingos skubantiems apsipirkti. Parduotuvės remonto metu buvo atnaujintos vidaus patalpos, įdiegtas naujas apšvietimas bei įrengti nauji šaldymo baldai, kurie pirkėjams bus patogesni dėl aiškesnio prekių matomumo.

Parduotuvėje pirkėjai ras ypač platų šviežio ir šaldyto maisto prekių asortimentą, taip pat gausų šviežių daržovių ir vaisių pasirinkimą. Artėjant šventėms malonią apsipirkimo patirtį užtikrins atnaujintas ir patogesnis prekių išdėstymas bei praplėstas kulinarijos ir konditerijos asortimentas.

„Maximos“ Prekybos departamento direktorė Liusana Krivonė džiaugiasi, jog atnaujinta parduotuvė Klaipėdoje buvo atidaryta dar prieš įsibėgėjant šventiniam laikotarpiui. „Tikiu, kad šioje parduotuvėje pirkėjai ras visas reikalingas prekes už kuo geresnes kainas, ir net neabejoju, kad atnaujinimo metu atlikti darbai bus įvertinti teigiamai, o ši parduotuvė ir jos darbuotojai pirkėjams taps tikrais pagalbininkais, ruošiantis artėjančioms šventėms“, – teigia Liusana Krivonė.

Atnaujintoje „Maximoje“ pirkėjų patogumu rūpinsis 17 darbuotojų. Šioje parduotuvėje, kaip ir kitose, padidintas dėmesys yra skiriamas būtent jiems – „Maxima“ savo esamus darbuotojus yra apdraudusi papildomu sveikatos draudimu.

Pirmąsias keturias dienas po atidarymo parduotuvėje apsilankę pirkėjai ras specialių pasiūlymų ir įvairiems produktams taikomų nuolaidų. Visa informacija ir pasiūlymai yra skelbiami specialiame atidarymui skirtame leidinyje, kurį galima rasti parduotuvėje bei www.maxima.lt.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder