TS-LKD patvirtino kandidatą į Klaipėdos merus

Praėjusį penktadienį, rugsėjo 16 dieną, vykusiame TS-LKD Klaipėdos miesto skyriaus tarybos posėdyje kartu su kolega Andriumi Petraičiu atsiėmėme savo kandidatūras vidiniuose partijos rinkimuose dėl teisės tapti skyriaus kandidatu į Klaipėdos miesto merus artėjančiuose savivaldos rinkimuose

Atsižvelgusi į tokį mūsų abiejų sprendimą, skyriaus Taryba patvirtino kandidatu į merus TS- LKD Klaipėdos miesto skyriaus narį, Seimo narį Audrių Petrošių.

Sprendimą atsiimti kandidatūrą kiekvienas iš mūsų priėmėme gerai apmąstę ir galvodami pirmiausiai ne apie asmenines ambicijas, o apie tai, kas naudingiau partijai.

Užuot eikvoję jėgas ir laiką vidinei konkurencijai, turime susitelkti į pasirengimą rinkimams ir kartu kaip viena komanda pasiekti geriausių rezultatų.

Dabar kaip niekada anksčiau jaučiamės tvirtai ir tvirtai tikime Audriaus Petrošiaus galimybėmis laimėti Klaipėdos mero rinkimus. Tikiuosi, kad tokiam skyriaus Tarybos sprendimui pritarimą išreikš ir skyriaus nariai šeštadienį vyksiančiame visuotiniame balsavime.

Visą šią kadenciją Klaipėdos miesto Tarybos TS-LKD frakcija dirbo petys petin su mūsų Seimo nariais.

Kartu pasiekėme, kad Klaipėdoje būtų pradėtas kurti universiteto lygmens medicinos centras, sykiu ieškojome geriausių sprendimų suvaldant covid pandemijos, neteisėtos migracijos krizės, karo Ukrainoje iššūkius, tekusius ir mūsų miestui. Ši patirtis mus dar labiau suvienijo ir sustiprino.

Pokyčių, kurie vyko ir vyksta mieste, nepastebėti neįmanoma.

Tikiu, kad suvieniję jėgas pelnysime klaipėdiečių pasitikėjimą ir galėsime tęsti pradėtus darbus.

Būdami viena komanda ir sujungę jaunatvišką veržlumą su patirtimi ir išmoktomis gyvenimo pamokomis, tikiu, pasieksime geriausių rezultatų artėjančiuose rinkimuose, kurie vyks 2023 metų kovo 5 dieną.

Laukia nelengva, bet labai įdomi rinkiminė kova. Tikiu, kad klaipėdiečiai išsirinks geriausią merą, kuris garbingai atstovaus jų interesams.

Sidebar placeholder