Amžiaus skirtumas

23-ejų metų moteris ištekėjo už 80-mečio vyro: jų meilės istorija ir nuotraukos

(9)

Kinijoje neįprasta 23-ejų metų moters ir 80-mečio vyro, su kuriuo susipažino slaugos namuose, meilės istorija sukėlė karštas diskusijas visuomenėje. Apie tai rašo "Sohu".

Jų istorija sukėlė karštą diskusiją internete.

23 metų Xiaofang (slapyvardis) savo gyvenimo meilę sutiko savanoriaudama slaugos namuose Hebėjaus provincijoje.

Ten gyveno 80-metis ponas Li (pseudonimas) ir abu greitai susidraugavo supratę, kad turi daug bendrų interesų ir pomėgių.

Tačiau laikui bėgant jų draugystė peraugo į kai ką daugiau: Xiaofang traukė Li brandumas, stabilumas ir išmintis, o jį - Xiaofang jaunatviškas linksmumas ir gerumas.

Merginos šeima nepritarė jos romantiškiems santykiams su vyru, kuris galėjo būti jos senelis, tačiau ji nusprendė sekti savo širdimi ir nutraukti ryšius su tėvais, kad galėtų būti su Li.

Ekrano nuotr.
Xiaofang ir Li / Nuotrauka: Sohu

Neįprasta pora neseniai susituokė per paprastą, bet elegantišką ceremoniją.

Nors ceremonijoje nedalyvavo nė vienas jų šeimos narys, jie apsikeitė įžadais, pasižadėdami likti vienas šalia kito ir ligoje, ir sveikatoje.

Nors daugelis žmonių kaltino Siaofangą, kad ji ištekėjo už Li dėl pinigų, paaiškėjo, kad ji buvo šeimos maitintoja.

Dėl garbaus amžiaus ir silpnos sveikatos Li gali pasikliauti tik kuklia pensija, todėl Siaofang prisiima didžiąją dalį finansinės naštos.

Tačiau ji stoiškai priima šį iššūkį, sakydama, kad viskas įmanoma, kai šalia yra Li.

Xiaofang nuolat skelbia savo mylimojo nuotraukas ir vaizdo įrašus socialiniuose tinkluose, kuriuos daugelis laiko tikros meilės įrodymu.

Tačiau dėl prieštaringai vertinamo amžiaus skirtumo 23 metų moteris taip pat sulaukė kaltinimų, kad šiuos santykius palaiko tik dėl dėmesio ir nuomonių.

Kinijos visuomenės nuomonės apie Xiaofang ir Li santykius išsiskyrė: vieni tai vadina meilės istorija, kuri peržengia amžiaus ribas, o kiti teigia, kad amžiaus skirtumas per didelis ir jų romanas negali būti tikras.

Nepaisant viso juos supančio šurmulio, abu įsimylėjėliai toliau gyvena savo gyvenimą, deklaruodami meilę vienas kitam ir žadėdami būti kartu visą likusį gyvenimą.

Ekrano nuotr.

Ekrano nuotr.
Xiaofang ir Li / Nuotrauka: Sohu

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder