Po erotiško projekto Erika ryžosi dar vienam išbandymui: „Šūdą nusiploviau, bet dvokiu vis tiek“

(1)

LNK televizijos projektas „Pelenė Princesė“ dalyvėms suteikia progą kelioms dienoms pažvelgti į toli nuo jų kasdienybės nutolusį gyvenimą. Nuotykiui pasiruošusios Erika ir Emilija ryžosi sau gerai pažįstamą aplinką iškeisti į netikėtą iššūkį. Šįkart jis vieną merginą tiesiogine prasme pakėlė į orą, o kitą gerokai nuleido ant žemės – tiesiai į paukštidę.

 

Pelenė Emilija – dviejų vaikučių mama, savo laiką skirianti šeimai ir paukščių ūkiui. Ji įsitikinusi – miesto žmogui jos namuose nepatiks. Projekte Emilija dalyvauja norėdama tiesiog pailsėti.

„Pavargau. Rimtai pavargau. Labiausiai vargina betvarkė. Noriu bent vieną dieną pailsėti“, – sakė Pelenė.

Princesė Erika LNK žiūrovams jau pažįstama iš projekto „Nusirenk“, kuriame ieškojo antrosios pusės. Šįkart Erika ieško nuotykių ir naujų potyrių.

„Mano laisvalaikis – SPA, restoranai ir ekstremalumas. Tai greitis, aukštis ir perlipimas per save“, – sakė ji.

Laiške, kurį paliko į jos namus atvykusia Pelenei, Erika minėjo, kad nori jai padėti įveikti baimes, ypač – aukščiui. Princesė pataikė kaip pirštu į akį, būtent aukščio stipriai bijo Pelenė Emilija.

Kauno aeroklubo specialistas moteriai padėjo priartėti prie momento, kai skrisdama ji galės drąsiai ir susikaupusi žvelgti į priekį, o ne žiūrėti į apačią.

„Reikia žiūrėti ne žemyn, o į horizontą ir mėgautis skrydžiu“, – sakė pilotas.

Ūkyje Princesė Erika susidūrė su savais iššūkiais. Jai labiausiai kliuvo netvarka, voratinkliai ir paukštidės kvapai. Kol Pelenė mieste mėgavosi jogos treniruote ir mokėsi taisyklingai kvėpuoti, Princesė svarstė, ar kvėpuoti iš viso įmanoma. Tvarkydama paukštidę, ji kuopė paukščių paliktą mėšlą.

„Nei keiktis, nei nesikeikt – smirda labiau, nei galima įsivaizduoti“, – sakė Princesė.

Patirtis ūkyje ją išmokė įvertinti savo gyvenimą mieste.

„Gal ir gerai turėti tokią patirtį ir žinoti, kad viskas tavo gyvenime, palyginus, nuostabu. O čia dirbi dirbi, šūdą uostai... Užjaučiu tave, Pelene, – sakė miestietė. – Šūdą nusiploviau, bet dvokiu vis tiek“

Ko Princesei palinkėjo Pelenė ir kokių viliojančių vaizdų kaimynams padovanojo ūkyje viešėjusi Emilija? Žiūrėkite realybės šou „Pelenė Princesė“  per LNK.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder