Po lietuviško „The Tinder Swindler“ skandalo treneris Domantas Žičkus nutraukė tylą: „Ji jaučia malonumą, kai pastato kitiems“

Praėjusią savaitę akimirksniu išgarsėjęs asmeninis treneris D. Žičkus nutarė nutraukti tylą. Nusprendęs nebesislapstyti nuo viešumos, vyras laidos „TOP 3“ metu atsakė į jam ne vienos moters viešai mestus kaltinimus dėl finansinių aferų, sudaužytų širdžių bei sugriautų gyvenimų.

 

„Nežinau, ko siekia tos dvi moterys, bet, matomai, tai gali būti kerštas. Aš neatsakiau joms atgal į jausmus, todėl dabar vyksta šantažas, šmeižtas, nepagrįsti kaltinimai man ir mano šeimai“, – laidoje atviravo Domantas.

Tokie kaltinimai prasidėjo prieš gerą savaitę, kai Domantą viešai apkaltino vilnietė Ieva. Moteris papasakojo, kad vyras iš jos apgaulės būdu išviliojo dešimtis tūkstančių eurų. Tačiau ši moteris, anot Domanto, pati inicijavo jų bendravimą.

„Mes pasidarėme pirmą, įvadinę treniruotę. Jai patiko, ji užsikabino ir mes pradėjome sportuoti. Ji visada sakydavo, kaip aš jai patinku, kaip jai patinka mano išvaizda, kaip ji atsigavo su manimi sportuodama, kaip jai nebereikia draugių, kaip jai patinka sportuoti“, – vardijo laidoje D. Žičkus.

Anot trenerio, netrukus jis pajuto, kad klientė jam – neabejinga. Tačiau jis tokiais pat jausmais atgal tikino neatsakęs: „Kai pamačiau, kad viskas vyksta į tą didesnę simpatiją, jai pasakiau, kad tarp mūsų nieko nebus – mes draugiškai bendraujame ir sportuojame.“

Tačiau viskas nesibaigė ir tuomet, kai Domantas merginą, neva, atstūmė. Anot trenerio, netrukus iš Ievos jis sulaukė jau kitokio pasiūlymo. Šįkart – kartu kurti bendrą verslą.

„Ji visada teigdavo, kad yra nepriklausoma, turtinga verslininkė, kad ji gali viską. Aš tikiu žmogumi, kad ji nori prisijungti prie mano projekto, todėl pradėjome daryti darbus“, – savo įvykių versija dalijosi treneris.

Pinigų išviliojimu viešai apkaltintas Domantas laidoje teigs, kad jam nereikėjo nei tiek pinigų, nei visokiausių dovanų. Batais, drabužiais ir kitais daiktais, esą, Ieva jį apipylė nieko neprašoma.

„Dovanos, batai? Neprašiau aš to, čia buvo jos pomėgis. Ir ji dovanodavo ne tik man. Daug žmonių gavo iš jos dovanų. Ji jaučia malonumą, kai pastato kitiems“, – tikino vaikinas.

O kaip Ieva susipažino su kitomis merginomis, kurios, neva, buvo apgautos Domanto, asmeninis treneris pasidalino laidoje. Šiandien aišku tik tai, kad viešai jį aferomis ir sulaužytais gyvenimais kaltinančios buvusios klientės, anot Domanto, jam ne tik sugriovė gyvenimą, bet ir suteršė reputaciją.

„Ta istorija šokiravo ne tik mane, ir mano šeimą bei draugus – mes iki šiol visi gauname grasinančių žinučių. Ne vienas mano giminaitis sakė jaučiantis, kad juos seka – tai visus baugina. O sporto klubas su manimi nutraukė bendradarbiavimą“, – pasakojo Domantas.

Kokių žinučių treneris sulaukia iš merginų? Kodėl merginos, anot Domanto, viešai prieš jį susimokė? Kokiais nepagrįstais dalykais jis yra kaltinamas? Ar vyras ketina kreiptis į teismą? Visa tai – laidoje „TOP 3“.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder