Skurde augęs milijardierius Caudwellas apie nejaukią pažintį su Vžesniauskaite: „barakudoms“ atlieku testą

(3)

71 metų Johnas Caudwellas, užaugęs mamos namelyje ant ratų, prisipažino, jog dabar jo turtas vertinamas pusantro milijardo svarų, o svarbiausia išmokta gyvenimo pamoka – kaip iš toli atskirti tas moteris, kurias domina tik jo pinigai, rašo „The Sun“.

 

Šiuo metu jis yra vedęs lietuvę olimpietę Modestą Vžesniauskaitę, jiedu augina dvi bendras atžalas.

„Sunday Times“ turtingųjų sąraše esantis milijardierius prisipažino, jog kilo iš vargingos šeimos.

Milijardierius dabar gyvena prabangiuose namuose Meifero rajone, Londone, bet buvo laikas, kai kartu su mama glaudėsi namelyje ant ratų Stoke prie Trento.

1987 metais verslininkas pradėjo prekiauti mobiliaisiais telefonais, o po beveik dviejų dešimtmečių savo verslą „Phones4u“ išaugino iki 1,46 mlrd. svarų vertos imperijos.

J. Caudwellas sako, kad per gyvenimą išmoko vieną vertingą pamoką – iš toli užuosti žmones, kuriems įdomūs tik jo pinigai. 71 metų verslininkas „Sunday Times“ sakė: „Niekada negali žinoti, bet man atrodo, kad iš toli galiu atskirti tokius žmones. Jie neatlaiko nė penkių minučių pokalbio su manimi, mano klausimų“.

Kai susipažino su pirmąja žmona Kate McFarlane, pinigų neturėjo, gyveno mamos namelyje ant ratų – ten jiedu liko gyventi ir po vestuvių.

Kai po 25 metų santuokoje 2001 metais pora pasuko skirtingais keliais, verslininkas suprato, jog turi būti labai atsargus rinkdamasis antrąją pusę.

Tas pats jausmas neapleido ir po skyrybų su ilgamete partnere Claire Johnson 2014 metais, su kuria praleido penkiolika metų.

J. Caudwellas paaiškino, kad išmoko rengti „savotiškus interviu“ – moterims apie tai net nenumanant.

Dabartinė milijardieriaus mylimoji – 31 metais jaunesnė lietuvė Modesta Vžesniauskaitė testą išlaikė. Vieną dieną stovėdamas ant kranto su nauja mylimąja verslininkas parodė jai savo prabangią jachtą „Titania“: „Nuo tada ji man visada sako: buvo nejauku, kai apsikabinai, ir dar nejaukiau, kai pasakei, kad ten tavo jachta. Pamaniau, kad dar vienas turtuolis bando mane nusipirkti“.

Apie tai, kaip iš „vargo pelės“ tapo viena brangiausiai apmokamų skyrybų advokačių Londone, papasakojo teisininkė Aysha Vardag, dar žinoma kaip „skyrybų deivė“.

Turtingi klientai už valandą konsultacijos jai moka po 1200 svarų. Londone ir Florencijoje gyvenanti 55 metų advokatė atstovauja garsenybėms, futbolininkams ir netgi karališkosios šeimos nariams bylose, kuriuose kalbama apie šimtus milijonų svarų.

Ir tai ne vienintelė tokia sėkmės istorija. 34 metų Markas Harvey’is sako, kad jo šeima gyveno labai skurdžiai, todėl jis nuo mažų dienų ieškojo būdų, kaip užsidirbti.

Keturių vaikų tėvas dabar gyvena visiškai kitaip. Vyras iš programinės įrangos, statybų ir nekilnojamojo turto vystymo susikrovė milijonus svarų ir dabar gyvena prabangiame name Bretbyje.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder