Meghan ir Harry

Viskas dėl pinigų: kokiomis sąlygomis Harry ir Meghan gali grįžti į karališkąją šeimą

(2)

Princas Harry ir Meghan Markle buvo paraginti nustoti "monetizuoti" savo ryšius su Didžiosios Britanijos karališkąja šeima, jei kada nors norės susigrąžinti prarastus ryšius. Apie tai praneša "Sky News Australia".

Sasekso kunigaikščiai jau penktus metus gyvena JAV. Ten gimė jų antrasis vaikas, princesė Lilibeth.

Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė išsaugojo savo karališkuosius titulus, nepaisant to, kad 2020 m. pasitraukė iš monarcho gyvenimo, persikeldami už vandenyno.

Pasak karališkojo korespondento Russello Myerso, Harry ir Meghan artimiausiu metu negrįš į karališkąją šeimą, nebent pakeis savo gyvenimo būdą.

"Karališkosios šeimos nariai pasakė Harry, kad jei jis nori palaikyti santykius su likusiais šeimos nariais, pirmiausia turi nustoti apie juos kalbėti", - sakė ekspertas.

"Jie negali uždirbti pinigų iš savo ryšių su karališkąja šeima, - pridūrė jis.

Be to, pasak komentatoriaus, britų karališkoji šeima yra "glaudi" ir be Harry bei jo mylimosios.

Pastaraisiais mėnesiais vyresniesiems karališkosios šeimos nariams atėjo sunkūs laikai: Velso princesei Kate ir karaliui Karoliui III buvo diagnozuotas vėžys.

Jie vartoja vaistus ir toliau vykdo savo monarcho pareigas.

Monarchas dažniau pasirodo viešumoje, o jo svainė pirmą kartą per šešis mėnesius viešai pasirodė per paradą "Trooping the Colour 2024".

Anksčiau taip pat buvo pranešta, kad vėžiu sergantis karalius Karolis III "aiškiai" paprašė savo jauniausiojo sūnaus nebeatskleisti asmeninių karališkosios šeimos privataus gyvenimo detalių.

Pirmiausia Saseksai davė interviu Oprah Winfrey, vėliau išleido šešių dalių dokumentinį serialą iš "Netflix", o dienos šviesą išvydo Harry memuarai "Spare".

Visi poros projektai turėjo neigiamų pasekmių Bekingemo rūmams: Harry prabilo apie kivirčą su broliu, prastus santykius su karaliene Camilla ir tikėtiną rasizmą tarp šeimos narių.

Ekrano nuotr.
Princo Harry memuarai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder