Aistringiausi meilužiai pagal Zodiaką: šie vyrai lovoje užkuria tikrą jausmų ugnį

Vieni vyrai partnerę lovoje apipila dėmesiu, nenurimsta, kol jų moteris nepasiekia viršūnės, kiti – kur kas santūresni ir ramesni. Ne paslaptis, kad vyrų aistrai lovoje įtakos dažnai turi patirtis, sveikatos būklė, susidomėjimas partnere, netgi jos elgesys. Astrologai sako, kad vyrų seksualines galimybes lemia ir Zodiako ženklas – kai kurie stipriosios lyties atstovai spinduliuoja aistrą jau iš prigimties. Kas jie?

Avinas

Šis vyras lovoje – tikras mačo. Jis nejaučia ribų, niekada nepavargsta lepinti moterį netikėtomis naujovėmis ir staigmenomis.

Avinas užkariauja merginą savo atkaklumu, o tada įgyvendina jos labiausiai ištvirkusias fantazijas.

Vienintelis „bet“ – šio Zodiako ženklo vyras pirmiausia pasirūpina savo malonumu, o tik tada galvoja apie moterį. Tai pataisoma – pasakykite Avinui tiesiai, ko norite, jį užves vien jūsų kalbėjimas. Ieškokite šios dienos Avino horoskopo

Šaulys

Ugningieji Šauliai – sektinas pavyzdys, iš kurio būtų verta pasimokyti. Šaulys apgaubia moterį meile, rūpesčiu, dėmesiu ir komplimentais. Lovoje jis dvilypis  – tai pernelyg švelnus, tai stebėtinai grubus.

Mergina jo glėbyje tiesiog tipsta ir mėgaujasi palaima. Tačiau Šaulys turi vieną mažytį niuansą – ugningam vyrui santykiai greitai nusibosta, netrukus jis ima nuobodžiauti ir ieškoti nuotykių. Tad neatsipalaiduokite! . Ieškokite šios dienos Šaulio horoskopo

Vandenis

Šiems optimistiškiems, savimi pasitikintiems ir smalsiems vyrams niekada netrūksta moteriško dėmesio. Vandeniui svarbus dvasinis ryšys, todėl santykius jis užmezga ilgam, tačiau flirtuoti su kitomis neatsisako.

Jeigu pasirinkote Vandenį, tuomet prisisekite saugos diržus – jis jums atvers glamonių pasaulį, atrodys, kad visa praeitis buvo tik tuščias laiko švaistymas.

Vandeniai neturi jokių tabu, tad galite jam išsakyti bet kokią savo fantaziją. Beje, labai dažnai Vandeniai yra visokių fetišų gerbėjai – turėkite tai omenyje kurdami santykius su tokiu vaikinu. . Ieškokite šios dienos Vandenio horoskopo

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder