Vladas Rosas

Astrologas Vladas Rossas: "Spalio mėnesį sėkmė lydės tris Zodiako ženklus"

(2)

Astrologas Vladas Rossas interviu UNIAN papasakojo, kuriems Zodiako ženklams spalį labai seksis, kurie iš jų gali padaryti proveržį karjeroje ir susirasti meilę, o kurie šiuo laikotarpiu turėtų būti atsargūs.

Vladai, papasakokite, ką žvaigždės mums žada spalį?

Spalio 8-10 d. vyks sunki Marso kvadratūra su Plutonu, kuri atneš įvairių nemalonių įvykių - didelio masto teroristinių išpuolių, katastrofų.

Tada, spalio 13-15 d., bus šėtoniškas žiedinio užtemimo laikotarpis. Ir dar vienas sunkus aspektas, spalio 27-29 d., per Mėnulio užtemimą, kai Marsas bus opozicijoje su Jupiteriu.

Apskritai visi šie niuansai turi neigiamą atspalvį. 

Ar galite įvardyti spalio mėnesio laiminguosius?

Sąrašo viršuje įrašyčiau Svarstyklių zodiako ženklą. Merkurijus jų ženklu keliaus labai greitai, todėl diplomatinė veikla, partnerystės derybos ir santuokos bus sėkmingos.

Antroje vietoje - Vandenis. Gerai seksis ilgos kelionės, keliauti, laikyti egzaminus, įgyti išsilavinimą, mokytis kalbų.

Jie taip pat gali užsiimti dvasine praktika, išmokti ko nors naujo. Sėkmė jų laukia judant.

Sėkmė bus Dvynių pusėje. Jie bus laimingi meilės, vaikų, seksualumo, lažybų, žaidimų, pinigų srityse. Jie turės naujų finansinių galimybių.

Be to, spalį jie gali įsigyti nekilnojamojo turto.

Čia priskirčiau ir Žuvis. Jiems spalis, vaizdžiai tariant, bus nei geras, nei blogas. Jie gali ramiai gyventi ir dėl nieko nesijaudinti.

O kas turi "juodą" juostą?

Avinų laukia sudėtinga situacija. Gali žlugti santykiai, sutartys, pastebimos finansinės problemos, taip pat jie gali būti atleisti iš darbo. Santykiuose bus ne mažiau problemų - skyrybos, teismai, tyrimai.

Antroje vietoje yra Vėžys. Ypač šeimyninis gyvenimas nebus toks geras, kokio jie norėtų. Spalį jie gali kristi į dugną. 

Liūtai gali susiginčyti su artimais žmonėmis. Atsargiai reikėtų bendrauti su antrosios pusės tėvais. Taip pat Liūtai gali būti apvogti.

Na, o Ožiaragiams viskas sudėtinga. Gali kilti problemų su viršininkais, sunkumų siekiant rezultatų, nepalankus pinigų investavimas, ypač į nekilnojamąjį turtą.

Be to, atvira konfrontacija bus nesėkminga. Šio Zodiako ženklo kariai gali turėti problemų fronte.

Iš kokių ženklų galima tikėtis sėkmės karjeroje, o iš kokių - ne?

Neįtikėtinas proveržis gali įvykti Vandeniams. Ypač siekiant valdžios, aukštų postų ir visko panašaus. 

Šauliai gali susidurti su išdavyste ir sąmokslu. Jie turi būti labai atsargūs, ypač su nepažįstamais žmonėmis.

Vandeniams gali įvykti neįtikėtinas proveržis - astrologas / nuotr. ua.depositphotos.com

Kam labai seksis su pinigais? 

Situacija bus palanki Skorpionams. Jie turėtų pagalvoti apie naujo verslo pradžią. Marsas įžengs į jų ženklą, todėl jiems reikia rizikuoti.

O kaip visi žino, kas nerizikuoja - tas negeria šampano.

Vėžiams šiuo atžvilgiu taip pat seksis. Apskritai spalis jiems nebus labai palankus, tačiau yra vienas niuansas.

Jie gali laimėti "žaidimą" - vertybinius popierius, loterijas, bitkoinus. Vėžiai gali išplėšti aukso puodą.

Spalis palankus mėnuo investicijoms ar stambiems pirkiniams?

Pirmiausia norėčiau atkreipti dėmesį, kad Avinams ir Ožiaragiams šį mėnesį griežtai draudžiama skolintis ar skolinti pinigus. Jei jie įsitrauks į kokius nors finansinius sumanymus, bus itin sunku iš jų išsisukti.

Liūtui taip pat reikia būti atsargiam. Apgaulės galia - Juodasis Mėnulis - įžengia į antrąjį Liūto ženklą, todėl jiems geriau nepirkti nei nekilnojamojo turto, nei automobilių.

Tačiau Svarstyklės ir Skorpionas turės gerą padėtį. Jie gali lengvai įsigyti nekilnojamojo turto. Taip pat bus gerai, jei jie parodys savo avantiūrizmą. Beje, automobilį spalio mėnesį gali įsigyti Mergelės. 

Pakalbėkime apie bene gražiausią jausmą pasaulyje. Kurie Zodiako ženklai gali patekti į situaciją, pavyzdžiui, ėjo, suklupo, nukrito, atsibudo ir.... meilę?

Venera, meilės planeta, pagaliau įžengė į Mergelės zodiako ženklą. Todėl jie patirs euforiją sutikę naują žmogų, kuris jiems taps visu pasauliu. 

Be to, šviesi, pasakiška meilė gali nutikti ir Jaučiams. Jie sutiks princą ant balto žirgo, kuris atneš jiems tikrą laimę.

Kieno sveikata kitą mėnesį gali sutrikti?

Avinas. Jų zodiako ženklo valdovas Marsas įžengs į nelaimių namus.

Todėl jie turėtų būti labai atsargūs sveikatos atžvilgiu ir nedelsdami bėgti pas gydytoją, jei organizmas siunčia jiems signalus. Nereikia laukti iki paskutinės minutės.

Be to, kariniai Avinai taip pat turėtų būti kuo atsargesni. Nes jie nėra apsaugoti nuo lemtingos baigties. 

Palankios dienos kelionėms.

Jei norite leistis į kokią nors ekskursiją, pasivažinėti ar aplankyti įžymias vietas, geriausia tai daryti spalio 1, 9, 18, 30 dienomis.

Konferencijos ir mokymai sėkmingai vyks spalio 3-5 d., taip pat spalio 13, 18, 23, 30, 31 d. Verslo keliones geriau planuoti spalio 10-12 d. ir po 21 d. 

Spalio 2, 8, 14-17, 19, 20, 22, 28, 29 d. geriau niekur nevykti.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder