Kurie Zodiako ženklai labiausiai brangina savo laisvę, todėl neskuba tuoktis

(1)

Keturių Zodiako ženklų atstovai labiau vertina savo nepriklausomybę už kitus. Jie nėra linkę prisiimti rimtų įsipareigojimų, todėl neskuba susituokti. Jie kiek įmanoma ilgiau atidėlioja šitą žingsnį. Pasiryžta kurti šeimą tik tada, kai tvirtai atsistoja ant kojų arba sutinka tą vienintelį, apie kurį svajojo visą gyvenimą.
 

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas yra nepataisomas egoistas ir jaudinančių išgyvenimų ieškotojas. Jis netoleruoja ramaus, pamatuoto, nuobodaus gyvenimo, kuris suriša jo rankas ir kojas. Jam svarbu jaustis visiškai laisvam.

Jis pasiruošęs bet kurią akimirką pakilti ir leistis ieškoti nuotykių.

Avino savanaudiškumas dažnai nepalieka vietos kitam žmogui jo gyvenime, o jei jis ryžtasi partnerystei, tada jo išrinktasis turi pritarti jo nuomonei visame kame, neatsilikti nuo jo ir palaikyti bet kokioje situacijoje.

Bet kokie nesutarimai prives prie to, kad Avinas akimirksniu nuspręs nutraukti santykius ir tęsti savo gyvenimą nuostabioje izoliacijoje, kol sutiks kitą bendrakeleivį.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Aktyvūs ir lengvai bendraujantys Dvyniai labai brangina savo laisvę. Jiems svarbu nuolat judėti, susitikinėti su įvairiais žmonėmis ir mokytis pažinti juos supantį pasaulį.

Jie yra lengvabūdiški, smalsūs, neramūs, vis randa sau naujos, įdomios veiklos, hobių, pasineria į juos visa galva, taip pat lengvai keičiasi jų pomėgiai ir draugų ratas.

Jie žavūs ir iškalbingi, tačiau nepastovūs meilės santykiuose ir mėgsta dažnus aplinkos pokyčius. Jie nekenčia monotonijos.

Meilę jie suvokia kaip žaidimą ir galimybę laimėti kitą prizą. Noras vesti Dvyniams ateina gana vėlai, tačiau net ir senatvėje jie išlieka tokie pat nerimti ir lengvabūdiški, visada pasiruošę naujiems potyriams.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šio Ugnies stichijos ženklo atstovai vadinami flirto ir žaidimų meistrais. Čia yra daug tiesos, nes jie mažiau už kitus linkę į rimtus santykius ir šeiminius įsipareigojimus.

Jie jaučiasi nepatogiai dėl tradicinės santuokos rutinos ir vengia bet kokių apribojimų, kurie atima iš jų veiksmų laisvę.

Šio Zodiako ženklo atstovai subręsta vėlai, tačiau net ir suaugę išlieka nepataisomi ekstremalai, nuotykių, rizikos ir kelionių mėgėjai. Jie nėra linkę į vienatvę ir nuolat būna gražių, jaunų ir ekscentriškų žmonių kompanijoje, net negalvodami apie vedybas.

Tik meilė gali priversti juos pakeisti savo žaidimo taisykles, tačiau ji dažniausiai kyla tiems, kurie pasirengę ir toliau puoselėti tokį patį laisvą gyvenimo būdą.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenis yra labiausiai laisvę mėgstantis iš visų Zodiako ženklų, jis negali pakęsti reikalų, žmonių ir aplinkybių, kurios kaip nors riboja jo nepriklausomybę.

Šio Zodiako ženklo atstovai yra bendraujantys, draugiški, kūrybingi, visada kupini naujų idėjų ir planų.

Paprastai tai būna ryškios, nepaprastos asmenybės, turinčios gerai susiformavusią pasaulėžiūrą, kurias supa tokie pat originalūs ir laisvę mėgstantys žmonės.

Neretai savo aplinkoje jie susiranda partnerį, su kuriuo juos susieja nebylus susitarimas nepažeisti vienam kito asmeninių ribų.

Jei abiem tokie santykiai yra patogūs, ši sąjunga gali būti gana stipri ir ilgalaikė, tačiau ji neturi nieko bendro su tradicine santuoka.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder