Vyrai po šiais Zodiako ženklais myli tik kartą gyvenime: jie niekada neišduos

Vyrai po šiais Zodiako ženklais myli tik kartą gyvenime: jie niekada neišduos

(2)

Meilę sunku apibrėžti ir dar sunkiau suprasti. Tačiau kai kurie vyrai, kartą įsimylėję, niekada nepamiršta savo išrinktosios. Žemės stichijai priklausantys Jaučiai, Mergelės ir Ožiaragiai garsėja savo pastovumu.

Jautis

Veneros, meilės ir grožio simbolio, valdomi Jaučiai yra romantiški ir ištikimi iš prigimties. Šio ženklo žmogus nėra emociškai pusiau įsitraukęs - kai jis įsimyli, tai bus meilė visam gyvenimui.

Jautis yra žemės ženklas, todėl jis praktiškas, stabilus ir ryžtingas. Šio ženklo vyrai yra ištikimi, vertina saugumą ir yra itin užsispyrę.

Meilę toks partneris išreikš veiksmais, o ne žodžiais. Jis rūpinsis savo mylimąja, apgaubs ją prabanga, apsauga ir parama.

Mergelė

Mergelė, kurią valdo Merkurijus, bendravimo planeta, yra analitinis, praktiškas ir atsargus meilės ženklas. Toks vyras daug dėmesio skiria detalėms, linkęs viską gerai apgalvoti ir yra labai ištikimas.

Mergelės ženklo vyrai yra realistiški, praktiški ir žemiški. Toks partneris rūpinsis savo mylimąja, padės jai namų ruošos darbuose, suteiks jai stabilų gyvenimą. Jo meilės centre - rūpestis ir dėmesys detalėms.

Ožiaragis

Ožiaragis, kurį valdo Saturnas, disciplinos ir atsakomybės planeta, yra ambicingas, organizuotas ir rimtas ženklas. Toks žmogus yra ryžtingas, praktiškas ir linkęs į ilgalaikį planavimą.

Šio ženklo vyrai yra konservatyvūs, atsakingi ir turi galvą ant pečių. Jie vertina stabilumą, saugumą ir ramybę. Ožiaragis meilę išreiškia įsipareigojimais, o ne žodžiais. Savo mylimajai jis teiks pirmenybę, suteikdamas jai stabilų gyvenimą, saugumą ir komfortą. Jo meilės centre - atsakomybė ir pareigų vykdymas.

Parengta pagal užsienio spaudą

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder