Klaipėdos uostas pristatytas Taivaniečių atstovybės Lietuvoje vadovui

Praėjusių metų lapkritį pareigas pradėjusiam eiti Taivaniečių atstovybės Lietuvoje vadovui Eric J. Y. Huang ir jį lydinčiai delegacijai pristatyti Klaipėdos uosto pranašumai ir pajėgumas. Uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas svečius supažindino su vienintelio Lietuvos jūrų uosto vystymo kryptimis, vykdomais projektais.

„Bendradarbiaujame su Taivanu per konteinerines linijas „Yang Ming“ ir „EverGreen line“. Mūsų siekis – didinti šiomis konteinerinėmis linijomis pervežamų konteinerių kiekį. Tikime, kad per Taivaniečių atstovybę Lietuvoje, kuri rūpinasi ne tik konsuliniais, bet ir ekonominiais klausimais, užmegsime glaudesnius verslo santykius, ateityje Klaipėdos uostui generuosiančius gausesnius krovinių srautus“, – sako Algis Latakas, Uosto direkcijos vadovas.

Vizito metu surengtoje ekskursijoje hidrografiniu laivu „Lotas“ apžvelgta uoste veikiančių krovos įmonių veikla, specifika, logistikos klausimai, neišnaudotos nišos, kuriose būtų galima sėkmingai plėtoti verslo ryšius.

2020 metais Lietuvos eksportas į Taivaną siekė 19 mln. eurų (0,07 % viso eksporto), o importas sudarė 66,1 mln. eurų (0,23 % viso importo). Lietuva eksportavo gan įvairią produkciją, o iš Taivano daugiausiai buvo importuojami įvairūs įrenginiai, technika.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder