Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Ką čia kliedit, save apgadinėjat ar kitus kvailiais laikot. Uosto laukia Lietuvos laivyno likimas. Viską išparceliuos kad taps žalia.
Senis, 2022-01-21 16:33
ka tik sedejo apsisikes ir lauke savo likimo is seimo,o dabar jau planuoja 2025 m zalia uosta...
pastebejimas, 2022-01-20 08:27
Sveiki Kiekvienas gali prisiimti. Jūsų verslo kūrimo projektas yra jūsų rankose! Suteiksime jums visus reikalingus išteklius jūsų svajonėms įgyvendinti ar projektams įgyvendinti. Patarimai, mokymai, praktinės priemonės ir reikalingos lėšos. O kad padėtume žengti žingsnį į priekį, mes galime suteikti jums reikiamų lėšų jūsų projektams įgyvendinti, verslo kūrimui, namo statybai ar pirkimui, automobilio įsigijimui ar kitoms išlaidoms, susijusioms su tavo sveikata. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis ir vienas iš mūsų agentų jumis pasirūpins. paštas: [email protected] [email protected] NB: Pasidalykite šia žinute su savo artimaisiais, tai gali jiems padėti. Telaimina tave Dievas.
PONS ANA, 2022-01-19 23:44
Uostas nėra blogis. Blogis yra viduryje Klaipėdos vykdoma uosto veikla - tarši krova. Antras taršios uosto veiklos blogis - tai planuojama tos veiklos plėtra. Tiek apimties aspektu krovą viduryje miesto planuojama didinti (iki 100 mln. tonų per metus), tiek ir teritoriniu - uostas planuoja plėstis ir į pietus, ir į šiaurę (į Melnragę), ir esamoje teritorijoje. Kol viduryje Klaipėdos miesto vykdoma tarši uosto krova, jokio "žalumo" nei uoste, nei mieste nebus. Uosto krovą būtina iškelti iš miesto kaip kokiame Roterdame, Gdanske, Rygoje, Stokholme, Helsinkyje, Kopenhagoje.
NE UOSTAS YRA BLOGIS, O DABARTINĖ JO VEIKLA - KROVA, 2022-01-18 09:29
Žinoma uostas taps "žalias" nes Vašingtono klapčiukų ir skalikų dėka tuoj nieko neveiks ir taps "žalias" ......
Pimpa, 2022-01-18 08:28
XXI a. bet gelezies ruda kraunama atviru budu...absurdas!
pastebejimas, 2022-01-18 02:59
Ta jūsų , žalia,,koncepcija yra apgaulė ir melas. Jokia ji ne žalia Nu nebent taršos vadinat ,,ŽALIA TARŠA,,
Manau labai bloga pradžia, 2022-01-18 00:18

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.