Metų klaipėdiečio rinkimai 2022

Metų klaipėdietis

Dienraštis „Vakarų ekspresas“ išlaiko tradiciją ir jau 28-ąjį kartą kviečia pastebėti ir  pagerbti tuos žmones, kolektyvus ar socialiai atsakingas įmones, kurie savo prasmingais darbais, inovatyviomis įdėjomis, talentu garsina Klaipėdą, padeda kitiems nesitikėdami jokio atlygio.

„Metų klaipėdietis“ - asmenybė, dėl kurio darbų mūsų miestas, jo žmonių gyvenimai keitėsi, keičiasi ir keisis į geresnę, gražesnę pusę. Tai asmenybė,  pasiekusi įvairiausių pergalių ir pripažinimų pačiose įvairiausiose srityse, paliekanti ryškų savo pėdsaką Klaipėdos miesto istorijoje.  Tai aukščiausias įvertinimas, kurį miestiečiai gali suteikti.

Nominacija „Metų šuolis“. Ši nominacija skirta kultūros, mokslo, technologijų ar inovacijų, sporto žmogui ar kolektyvui už išskirtinius pasiekimus, laimėjimus, netikėtus sumanymus, įgyvendintas inovacijas, atradimus, apie kuriuos kalbėsime ir rytoj.

Tokie žmonės - mūsų pasididžiavimas ir ateitis. Jie nusipelnė visų mūsų pagarbos.

Nominacijai „Socialiai atsakingas verslas“ bus pasiūlyta socialines iniciatyvas įgyvendinanti įmonė. Tai įmonė, kuri tiki, kad sprendimai, didinantys visuomenės gerovę, sprendžiantys socialines problemas, nėra vien labdara, bet kartu ir visuomenės edukacija.

Šiemet projektas prasideda spalio 26 d. ir vyks iki lapkričio 23 d.

Rinkimus sudarys trys etapai:

I etapas, kurio metu kviečiame siūlyti kandidatus. Tai padaryti galima  nuo spalio 26 d. iki lapkričio 07 d.
II etapas - balsavimas už pasiūlytus kandidatus. Balsuoti bus galima nuo lapkričio 8 d. iki
lapkričio 15 d. 21 val.
III etapas - finalinių trejetukų paskelbimas ir balsavimas. Balsuoti bus galima nuo lapkričio 16 d. iki
lapkričio 23 d.  21 val.

Balsavimas:
II etape balsuoti bus galima per Facebook ar Google paskyrą.
III etape balsuoti bus galima per Facebook ar Google paskyrą ir pateikiant laikraščio kuponus. Kopijuoti, atšviesti ar kitais būdais padauginti neoriginalūs kuponai nebus įskaičiuojami. Kuponus reikia atnešti į “Vakarų ekspreso” redakciją Taikos pr. 52C (verslo centras “Merkurijus”, 3 a.). Skaičiuojant balsus vienas popierinis kuponas prilygs 10 internetinių balsų.

DĖMESIO! DĖL TECHNINĖS KLAIDOS TREČIADIENIO NUMERYJE NEPAVYKO IŠSPAUSDINTI BALSAVIMO KUPONŲ. JŲ IEŠKOKITE KETVIRTADIENIO NUMERYJE.

Balsavimo taisyklės

Balsavimas

Metų klaipėdietis
„Metų klaipėdietis“ - asmenybė, dėl kurio darbų mūsų miestas, jo žmonių gyvenimai keitėsi, keičiasi ir keisis į geresnę, gražesnę pusę. Tai asmenybė, pasiekusi įvairiausių pergalių ir pripažinimų pačiose įvairiausiose srityse, paliekanti ryškų savo pėdsaką Klaipėdos miesto istorijoje. Tai aukščiausias įvertinimas, kurį miestiečiai gali suteikti.
Pagalbos ukrainiečiams centras
2195
Henrikas Urbonas
1451
Brolis Benediktas
2265
Metų šuolis
Nominacija „Metų šuolis“. Ši nominacija skirta mokslo, technologijų ar inovacijų žmogui, kolektyvui už netikėtą sumanymą, įgyvendintą inovaciją, atradimą, laimėjimą apie kurį kalbėsime ir rytoj.
Kipras Kūra
3499
Elijas Malinauskas
3078
Sergejus Suzdalevas
2938