KLAIPĖDOS SPORTO APDOVANOJIMAI 2021

konkursai

Klaipėdos miesto savivaldybė kartu su Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla organizuoja 2021 metų Klaipėdos miesto sporto apdovanojimų konkursą ir kviečia visus balsuoti už visuomenės pasiūlytus 2021 metų Klaipėdos mylimiausio metų sportininko ir sportininkės bei Klaipėdos metų sporto proveržio nominacijoms pasiūlytus kandidatus.

„Vakarų ekspresas“ pristato nominantus ir skelbia balsavimo pradžią.

Balsavimas vyks iki sausio 29 d. 12 val.

Nugalėtoją lems 50 proc. internetu balsuojančių žmonių ir 50 proc. Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu sudarytos Apdovanojimų komisijos (kurioje Klaipėdos miesto sporto tarybos deleguoti nariai, Sporto skyriaus atstovai ir Lietuvos žurnalistų sąjungos Klaipėdos skyriaus deleguotas asmuo) vertinimas. Nominantams surinkus vienodą vertinimo balų skaičių, galutinį sprendimą dėl nominacijos laimėtojo priima Apdovanojimų komisijos pirmininkas.   

Nugalėtojus planuojama paskelbti vasario 4 dieną Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vyksiančiame Klaipėdos sporto apdovanojimų renginyje.

Taip pat metų sporto apdovanojimų renginyje bus apdovanoti 2021 metais geriausią rezultatą pasiekę Klaipėdos olimpinų ir neplimpinių sporto šakų sportininkai, kuriuos, atsižvelgdama į 2021 metų sportinius rezultatus, renka Apdovanojimų komisija.
 
Taip pat minėta komisija be internetinio balsavimo, atsižvelgdama į metų pasiektus rezultatus ir įvykių svarbą, nuspręs, kam įteikti apdovanojimus šiose nominacijose: „Metų moterų komanda“, „Metų vyrų komanda“, „Metų treneris“, „Metų trenerė“,  „Metų sporto renginys“, „Metų jaunasis talentas“, „Metų sporto meistras“, „Už nuopelnus neįgaliųjų sportui“, „Už viso gyvenimo nuopelnus Klaipėdos sportui“. 

Taip pat Apdovanojimų komisija gali įsteigti ir savo nominacijas.  

Daugiau apie apdovanotuosius ir visas nominacijas – vasario 4 dieną „Švyturio“ arenoje vyksiančiame „Klaipėdos Sporto apdovanojimai 2021“ renginyje, o dabar kviečiame atiduoti savo balsą už Mylimiausią Klaipėdos metų sportininką (-ę) ir Klaipėdos metų sporto proveržį.

Balsavimo taisyklės

Balsavimas

MYLIMIAUSIAS KLAIPĖDOS SPORTININKAS (-Ė)
Martynas Mažeika
158
Diana Mačiūte
340
Laisvydas Kancius
75
Edas Butvilas
869
Ieva Dumbauskaitė
20
Gintaras Cibulskis
102
Eventas Gužauskas
746
Vadimas Chromychas
1226
Gediminas Simutis
60
Sergejus Maslobojevas
62
METŲ KLAIPĖDOS SPORTO PROVERŽIS
Laisvydas Kancius
171
Edas Butvilas
705
Ledo ritulio klubas HC „Klaipėda“
113
Klaipėdos regbio klubas „Kuršiai“
1182
Kipras Kūra
177
Audrius Šopis
63