Jaunesnę sesę nužudė slėpdamas jos išžaginimą

(2)

Teisėsaugininkams baigus narplioti jaunos šilutiškės nužudymo aplinkybes, paaiškėjo dar kraupesnės ir šleikštesnės šio nusikaltimo aplinkybės. Merginą jos vyresnis brolis nužudė slėpdamas išžaginimą ir seksualinį prievartavimą. Jaunas vyras anksčiau jau teistas už tos pačios sesers tvirkinimą.

Tauragės apskrities VPK Kriminalinės policijos Nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai baigė narplioti prieš penkis mėnesius Šilutėje įvykdytą labai sunkų nusikaltimą. Jis sukrėtė ne tik pamario, bet ir visos šalies gyventojus.

Ikiteisminį tyrimą organizavo ir jam vadovavo Klaipėdos apygardos prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras. Jam surašius kaltinamą aktą ir baudžiamąją bylą perdavus nagrinėti teismui, paaiškėjo dar kraupesnės šio ir taip žiauraus nusikaltimo aplinkybės.

26-erių metų šilutiškis M. V. kaltinamas ne tik artimo giminaičio - 19-metės sesers - nužudymu. Įtariama, kad jis merginai gyvybę atėmė slėpdamas kitus nusikaltimus.

Jaunam vyrui pareikšti kaltinimai dėl išžaginimo ir seksualinio prievartavimo.

Itin žiaurus nusikaltimas pamario sostinėje įvykdytas praėjusių metų spalio pabaigoje. Šilutės socialinių paslaugų centre (jame teikiamos nakvynės namų paslaugos) laikinai apsistojusios 19-metės pasigedo šios įstaigos darbuotojai. Ji išėjo į miestą ir kelias paras negrįžo.

Pradėta merginos paieška baigėsi liūdniausia žinia. Jos kūnas rastas užkastas šalia Šilutės esančiame Pagrynių kaimo miške, už kelių kilometrų nuo minėto Socialinių paslaugų centro.

Kad šilutiškė tapo brutalaus žudiko auka, abejonių nekilo. Ant kūno matėsi sužalojimų žymės.

Kriminalistai greitai nustatė įtariamąjį ir dar tą pačią parą jį sulaikė. Merginą išsinuomotame bute Gluosnių gatvėje stovinčiame name žiauriai nužudė jos pačios brolis

V. M., su kuriuo ji ir išėjo iš centro. Liudytojai matė, kad tuo metu tarp brolio ir sesers vyko konfliktas.

Atėmęs gyvybę, smulkaus sudėjimo sesers kūną V. M. įkišo į didelį krepšį ir dviračiu nuvežė į mišką.

Vaizdo kameros užfiksavo, kad krepšį su nužudytos aukos kūnu iš ketvirtajame aukšte esančio buto įtariamasis stengėsi nešti taip, lyg jis būtų nesunkus.

Ieškodami merginos, policininkai apsilankė pas brolį, tačiau tuo metu neįtarė, kad jis gali būti susijęs su jos dingimu.

Sužinojęs apie pareigūnų vizitą, namą prižiūrinčios bendrijos pirmininkas peržiūrėjo vaizdo kamerų įrašą ir iš karto puolė skambinti policininkams.

Namo gyventojai prisiminė, kad butą jame išsinuomojęs V. M. buvo labai nepatenkintas įrengtomis vaizdo kameromis. Pyko, nes jautėsi nuolat sekamas.

Tyrimo metu surinkti duomenys leidžia įtarti, kad labai sunkų nusikaltimą M. V. galėjo įvykdyti siekdamas nuslėpti kitus galimai jo padarytus nusikaltimus - išžaginimą ir seksualinį prievartavimą.

Vyras ir iki šio nusikaltimo buvo labai gerai žinomas teisėsaugai. Praeityje ne kartą teistas. Taip pat ir už tos pačios sesers tvirkinimą.

Brolis ir sesuo užaugo daugiavaikėje šeimoje, kurioje suaugusieji (tėvas buvo teistas) piktnaudžiavo alkoholiu ir smurtavo prieš vaikus, kol šie iš jų buvo paimti.

Baudžiamoji byla bus nagrinėjama Klaipėdos apygardos teisme. Kaltinamasis teismo laukia būdamas už grotų. Teismas jam skyrė griežčiausią kardomąją priemonę - leido suimti.

Šilutiškiui gresia ne tik ilgi metai belangėje, bet ir laisvės atėmimas iki gyvos galvos.

Praėjusią savaitę V. M. nusprendė pasidaryti sau pramogą ir pašokdinti Klaipėdos apskrities VPK policininkus bei uostamiesčio medikus.

Areštinės kameroje laikomas šilutiškis pareiškė, kad prarijo vienkartinį skutimosi peiliuką. Iškviesta greitosios medicininės pagalbos brigada jį, lydimą policininkų, nuvežė į ligoninę.

Po medikų apžiūros šilutiškis grąžintas atgal į areštinės kamerą. Padarius rentgeno nuotrauką paaiškėjo, kad vyro vidaus organuose jokio svetimkūnio nėra.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder