Klaipėdos Akropolis

Aukso grobikų porelę padėjo sulaikyti apsaugos darbuotojas: atskleidė daugiau nusikaltimo detalių

Sekmadienio rytą, gegužės 8 d., 28 tūkst. Eur vertės aukso dirbinių padėklą iš prekybos salelės Klaipėdos „Akropolyje“ pagrobusius įtariamuosius pavyko sulaikyti po dviejų parų.

Juos sulaikyti padėjo saugos bendrovės „Eurocash1” darbuotojas Mindaugas Budvytis, kuris iš vaizdo įrašų atpažino nusikaltimu įtariamą porą uostamiesčio autobuse. M. Budvyčio dėka apie juos tuoj pat buvo informuota saugos bendrovė ir policija, kuri netrukus sulaikė įtariamuosius.  

Preliminariais duomenimis, nusikaltimą galėjo įvykdyti vyras ir moteris su kūdikiu, kurie sekmadienio rytą trumpai apsilankė Klaipėdos „Akropolyje“ ir vos po kelių minučių pasišalino.

Moteris su kūdikiu vežimėlyje užkalbino juvelyrinių dirbinių pardavėją ir paprašė prieiti prie kito salelės kampo. Tuo metu per prekystalį persisvėręs vyras greitai atidarė vieną iš stalčių, ištraukė padėklą su auksiniais žiedais ir įdėjęs į tekstilinį maišą kone nubėgo link išėjimo.

Tą dieną iškviestai policijai sulaikyti įtariamųjų nepavyko.

„Nors tiesiogiai juvelyriniais gaminiais prekiaujančios salelės nesaugome, apsaugos paslaugas teikiame prekybos centrui „Akropolis“. Patalpas bei jų prieigas saugome ir stebime įvairiomis priemonėmis, – apie įvykį pasakoja Vilius Makauskas, „Eurocash1“ direktorius.

– Sužinoję, kad prekybos salelėje įvyko vagystė, organizavome įtariamojo paieškas ir informavome šiame objekte dirbančius apsaugos darbuotojus. Džiugu, kad mūsų turimos priemonės ir darbuotojų akylumas padėjo sulaikyti įtariamuosius.“

M. Budvytis įtariamuosius atpažino po paros budėjimo grįždamas namo, kai į nusikaltėlius panaši pora įlipo į maršrutinį autobusą. Sekdamas juos saugos darbuotojas pranešė apie įtariamuosius „Eurocash1” kolegoms.

Kai buvo įsitikinta, kad stebima pora turi daug panašumų su nusikaltimo vykdytojais, buvo iškviesta policija. Pareigūnai sulaikė įtariamuosius, šiuo metu vyksta tyrimas.

Pernai bendrovėje „Eurocash1” pradėjęs dirbti M. Budvytis teigia, kad darbas saugos srityje reikalauja ne tik atidumo, bet ir didžiulės atsakomybės.

„Jaučiuosi asmeniškai atsakingas už saugomą objektą, todėl nebuvo jokių abejonių, kad atpažinus įtariamuosius būtina padėti juos sulaikyti“, – savo poelgį komentuoja apsaugos darbuotojas.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder