Girtuoklystės baigėsi pirmąja metų žmogžudyste (2)

Trys savaitės. Tiek reikėjo laukti, kol Klaipėdoje bus įvykdytas pirmasis šiais metais labai sunkus nusikaltimas - tyčinė žmogžudystė. Pareigūnams pusamžio vyro gyvybę atėmusių trijų įtariamųjų ieškoti nereikėjo. Kur kas ilgiau teko laukti, kol jie išsiblaivys.

Labai sunkus nusikaltimas uostamiestyje įvykdytas pirmadienį. Teisėsaugininkai į Vitės kvartale esančią Pušyno gatvę iškviesti jau įdienojus.

Apie 10.45 val. bendrabučio tipo daugiabučio namo bute rastas negyvas 48 metų vyras. Kad įvykdytas smurtinis nusikaltimas, abejonių nekilo. Mirusiojo kūne žiojėjo durtinė žaizda.

Į įvykio vietą iškviesti policininkai bute sulaikė tris įtariamuosius - vyrą ir dvi moteris. Visi jie buvo apsvaigę nuo alkoholio.

Girčiausia buvo 56 metų moteris, kuriai nustatytas sunkus girtumo laipsnis (3,54 alkoholio promilės). 68 metų įtariamoji į alkotesterį įpūtė 1,4 prom., 66 metų vyras - 1,3 prom. (vidutinis girtumo laipsnis).

Trijulė dviem paroms uždaryta į policijos areštinę. Vyras yra žinomas teisėsaugai, anksčiau jau teistas.

„Vakarų ekspreso“ duomenimis, žmogžudystė įvykdyta per išgertuvės.

„Pirminiais duomenimis, tarp neblaivių asmenų kilo buitinis konfliktas“, - patvirtino Klaipėdos apskrities VPK atstovė Andromeda Grauslienė.

Įtariama, kad vyras bendrabučio tipo daugiabutyje nudurtas peilio smūgiu į krūtinę.

Kodėl įvyko mirtinas konfliktas, kol kas neaišku.

Kriminalistai tikisi, kad visos nusikaltimo aplinkybės bei kas dūrė peiliu, paaiškės apklausus areštinės kamerose išsiblaiviusius įtariamuosius.

Policininkai pranešimą apie šį įvykį gavo iš medikų. Pirmoji į nusikaltimo vietą iškviesta greitosios medicininės pagalbos brigada, kuriai pranešta apie sužalotą asmenį. Tačiau medikai jau niekuo padėti nebegalėjo. Konstatuota žmogaus mirtis.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl tyčinio nužudymo. Už šį nusikaltimą gresia laisvės atėmimas nuo septynerių iki penkiolikos metų.

Praėjusiais metais visoje Klaipėdos apskrityje įvykdyta trylika žmogžudysčių. Net dvylika iš jų - uostamiestyje. Dar viena moteris nužudyta Skuodo rajone.

Visi šie nusikaltimai ne tik atskleisti, bet ir sulaikyti juo įvykdę asmenys. Policininkai baigė ir beveik visus dėl jų pradėtus ikiteisminius tyrimus.

Vis dar ne iki galo aiškios tik plačiai nuskambėjusios žmogžudystės (verslininkė nušovė savo sutuoktinį) pačiame uostamiesčio centre aplinkybės.

FOTO APRASAS MIRTIS. Pirmoji šių metų žmogžudystė Klaipėdos apskrityje įvykdyta uostamiesčio Pušyno gatvėje.

FOTO AUTORIUS Redakcijos archyvo nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder