Motina dėl mirusio kūdikio aiškinsis teisme

Klaipėdoje tėvo pro langą išmestas kūdikis gydomas Kaune: būklė sunki, galėjo būti sumuštas

(8)

Klaipėdoje šeštadienį tėvo per daugiabučio namo langą išmestas penkių mėnesių kūdikis patyrė itin sunkių sužalojimų ir iš Klaipėdos išvežtas gydyti į Kauno klinikas. Medikai įtaria, kad kūdikis galėjo būti ir mušamas.

Šeštadienį Klaipėdoje tėvas per daugiabučio namo langą išmetė penkių mėnesių kūdikį. Kūdikis buvo išmestas pro langą pirmame aukšte. Kodėl jis tai padarė, kol kas neaišku.

Vaikas buvo paguldytas į ligoninę, jis gydomas reanimacijoje.

Kūdikį išmetęs tėvas uždarytas į areštinę. Pirmadienį teismas spręs dėl jo suėmimo.

Pirmadienio rytą Klaipėdos vaikų ligoninės reanimacijos skyriaus vadovas Linas Mikelis sakė, kad mažylis patyrė daugybinius sužeidimus. Į ligoninę atvežto kūdikio būklė buvo arti kritinės.

„Jo būklė buvo ypatingai sunki, patyręs daugybinius galvos ir vidaus organų sužalojimus. Būklė artėjo prie kritiškos, bet po truputį pavyko stabilizuoti, kūdikis pervežtas į Kauno klinikas“, – sakė L.Mikelis.

Jo interviu nutraukė Vaikų ligų klinikos vadovo prof. Rimanto Kėvalo skambutis. Iš jo L.Mikelis išgirdo, kad kūdikio būklė tebėra sunki.

Klaipėdos medikai dėl gydymo konsultavosi su Kauno klinikų specialistais.

Medikai įtaria, kad kūdikis buvo ir sumuštas, nes ant jo kūno aptiko anksčiau padarytų sužalojimų. Pasak L.Mikelio, kūdikiui suduoti smūgiai buvo labai stiprūs. Labiausiai sužalota mažylio galva.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder