Nusikaltimų ir nelaimių suvestinė: Vilniaus kalėjime rastas suimto vyro kūnas

(4)

Naujausia šalies kriminalinių nusikaltimų kronika, parengta pagal VE.lt, BNS ir ELTA informacinių agentūrų pranešimus.

Papildyta 12:47 val.

Vilniaus kalėjime rastas suimto vyro kūnas

Vilniaus kalėjime trečiadienį rastas suimto vyro kūnas.

Kaip ketvirtadienį pranešė Policijos departamentas, nelaimė įvyko trečiadienį 16.45 val. Rasų gatvėje, Vilniaus kalėjime. Jame buvo rastas dėl sukčiavimo suimto vyro kūnas be išorinių smurto žymių.

Tyrimą atlieka Lietuvos kalėjimų tarnybos ikiteisminio tyrimo pareigūnai.

Organizatorių nuotr.

Vilniuje susidūrus automobiliams nukentėjo du žmonės

Vilniuje trečiadienį susidūrus automobiliams nukentėjo du žmonės.

Kaip ketvirtadienį pranešė Policijos departamentas, avarija įvyko trečiadienį 16.20 val. Ukmergės gatvėje.

Automobilis „Opel Vivaro“, vairuojamas 1980 metais gimusio vyro, nepasirinkęs saugaus greičio, atsitrenkė į priešais sustojusį automobilį „VW Jetta“, vairuojamą 1978 metais gimusio vyro, kuris nuo smūgio atsitrenkė į kitą priešais stovintį automobilį „Kia Niro“, vairuojamą 1978 metais gimusios moters.

Per eismo įvykį sužaloti automobilio „VW Jetta“ vairuotojas ir kartu važiavusi 1980 metais gimusi moteris. Jie, suteikus medicininę pagalbą, gydomi ambulatoriškai.

Pradėta administracinio nusižengimo teisena dėl nežymų sveikatos sutrikdymą ir turto sugadinimą nulėmusio Kelių eismo taisyklių pažeidimo.

Kaune automobilis partrenkė nepilnametį

Kaune trečiadienį automobilis partrenkė nepilnametį.

Kaip pranešė Policijos departamentas, avarija įvyko trečiadienį 7.55 val. Kaune, Vandžiogalos plente.

Automobilis „Tesla Motors“, vairuojamas 1988 metais gimusios moters, partrenkė staiga į pėsčiųjų perėją įbėgusį 2010 metais gimusį nepilnametį. Jis gydomas ambulatoriškai.

Jurbarko rajone vairuotojas atsitrenkė į elektros stulpą, nukentėjo dvi mažametės

Organizatorių nuotr.

Jurbarko rajone trečiadienį vairuotojas atsitrenkė į elektros stulpą, nukentėjo dvi mažametės.

Kaip ketvirtadienį pranešė Policijos departamentas, trečiadienį 7.30 val. Jurbarko rajono Pavidaujo kaime automobilis „Daewoo Captiva“, vairuojamas 1986 metais gimusio vyro, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į elektros stulpą. 

Per eismo įvykį sužalotos kartu važiavusios mergaitės: 2016 metais ir 2013 metais gimusios mažametės. Jos, suteikus medicininę pagalbą, gydomos ambulatoriškai.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo.

Atsitrenkęs į šviesoforo ir apšvietimo stulpus Vilniuje žuvo vairuotojas

Atsitrenkęs į šviesoforo ir apšvietimo stulpus Vilniuje žuvo lengvojo automobilio vairuotojas.

Kaip pranešė Policijos departamentas, avarija  įvyko vėlų trečiadienio vakarą, apie 23.50 val.,  Savanorių prospekto ir Titnago gatvės sankryžoje.

Automobilis „Saab 9-3“, vairuojamas 42 metų vyro, nuvažiavo nuo kelio važiuojamosios dalies, atsitrenkė į šviesoforo stulpą ir jį nulaužęs, atsitrenkė į gatvės apšvietimo stulpą.

Per eismo įvykį žuvo automobilio vairuotojas.

Pasienyje su Baltarusija apgręžta 18 neteisėtų migrantų, skelbia VSAT

Organizatorių nuotr.

Lietuvos pasienyje su Baltarusija praėjusią parą apgręžta 18 neteisėtų migrantų, ketvirtadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Latvijos pasienyje trečiadienį užfiksuoti aštuoni bandymai kirsti sieną, Lenkijos pareigūnai pranešė antradienį fiksavę 16 tokių atvejų.

Šiemet VSAT pareigūnai neleistinose vietose į Lietuvą iš Baltarusijos iš viso neleido patekti daugiau nei pustrečio tūkstančio netesėtų migrantų.

Migrantų antplūdis į rytines Europos Sąjungos nares iš Baltarusijos kilo 2021 metais, dėl jo Vakarai kaltina Minsko režimą.

Tuomet iš Baltarusijos į Lietuvą neteisėtai atvyko beveik 4,2 tūkst. migrantų, bet, pasibaigus judėjimo apribojimams, didžioji dalis jų paliko šalį.

Per šį laikotarpį Lietuvos pasieniečiai migrantus apgręžė beveik 22 tūkst. kartų.

Lietuvos pasienietis Latvijoje su kolegomis sulaikė penkis neteisėtus migrantus

Organizatorių nuotr.

Latvijoje žinias gilinantis Lietuvos pasienietis kinologas kartu su kolegomis sulaikė penkis neteisėtus migrantus.

Kaip trečiadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba, pirmadienį Eimantas Maknys kartu su trimis latvių pasieniečiais ir savo tarnybiniu šunimi – trimečiu belgų aviganiu Kenu – automobiliu patruliavo netoli Latvijos valstybės sienos su Baltarusija.

Jų tarnybinį automobilį sustabdė tuo pačiu keliu traktoriumi važiavęs ūkininkas. Mostelėjęs miško link, jis pranešė pastebėjęs, kad iš negyvenamos sodybos kyla dūmai.

Tvarte ant žemės, ratu apie besikūrenantį laužą, sėdėjo penki neteisėtai į šalį patekę užsieniečiai. Visi – jauni vyrai, galbūt Indijos piliečiai.

Latvijai susidūrus su išaugusiais migrantų srautais, Lietuva reguliariai siunčia šalies pareigūnus padėti kaimyninei šaliai.

Organizatorių nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder